خبر

۹۱ درصد مشترکین آب و فاضلاب، قبوض خود را الکترونیکی پرداخت می‌کنند

پرداخت الکترونیکی قبض
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام درباره پرداخت الکترونیکی قبض گفت: «۹۱ درصد مشترکین شرکت آب و فاضلاب قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت می‌کنند.»

به گزارش خبرگزاری فارس، داراب بیرانوند ظهر امروز در نشست خبری  با اصحاب رسانه گفت: «ایران جزو ۵۲ کشوری است که تا سال ۲۰۴۰ با بحران آب مواجه می‌شود.»

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: «براساس رویکرد دولت  و استفاده از همه امکانات و پرداخت قبوض  غیرحضوری خوشبختانه ۹۱ درصد مشترکین شرکت آب و فاضلاب قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت می‌کنند و درصد باقیمانده مربوط به افراد ساکن در شهرهای کوچک و یا عدم توانایی استفاده از اینترنت است.»

از طریق سامانه ۳۸۴۹۹ پیامک قبوض برای مشترکین ارسال می‌شود و ۱۵۲۲ تلفن گویا شرکت است که از طریق این سامانه افراد می‌توانند از میزان بدهی باخبر شوند.از طریق این سامانه افراد می‌توانند امتیاز انشعاب آب را بدون مراجعه حضوری بگیرند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */