راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت قبوض میان دوره و پایان دوره از طریق سامانه بام

کاربران سامانه بام می‌توانند با وارد شدن به سامانه بام و بخش خدمات پرداخت، قبوض و خدمات دولتی، مدیریت قبوض خدماتی، آخرین وضعیت میان دوره و پایان دوره قبوض آب، برق، گاز، تلفن و غیره خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را پرداخت کنند.

کاربران سامانه بام می‌توانند از میزان میان دوره و پایان دوره قبوض خود اطلاع کسب کرده و آنها را پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امکان جدید بام این فرصت را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند با اطلاع از میزان قبوض خود، هزینه‌هایشان را مدیریت کنند.

همچنین پرداخت غیرحضوری قبوض ضمن صرفه‌جویی در کاغذ و جلوگیری از چاپ قبوض کاغذی، در این روزهای شیوع کرونا مناسب‌ترین گزینه به جای مراجعه به خودپرداز و غیره است.

به‌همین منظور هم بسیاری از شرکت‌ها این روزها گزینه‌هایی مانند پست الکترونیک، پیامک و غیره را برای ارسال قبوض مشترکان خود انتخاب کرده‌اند و چه بهتر است که مشترکان نیز پرداخت‌ها را برای سهولت و راحتی خود و همچنین رعایت الزامات بهداشتی این روزها به صورت غیرحضوری ساماندهی کنند.

کاربران می‌توانند با وارد شدن به سامانه بام و بخش خدمات پرداخت، قبوض و خدمات دولتی، مدیریت قبوض خدماتی، آخرین وضعیت میان دوره و پایان دوره قبوض آب، برق، گاز، تلفن و غیره خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را پرداخت کنند.

در این سامانه علاوه بر پرداخت قبض، امکان اطلاع از وضعیت قبض‌های پرداخت شده و غیره نیز وجود دارد که برای این کار باید از دکمه «تاریخچه قبض» استفاده کنید.

منبع روابط عمومی بانک ملی ایران
3 دیدگاه
 1. صالحی می‌گوید

  این چه وضعیه؟؟ من با بام پرداخت کردم قبض‌موبایلو
  شمارم درسته
  قبضم همون مبلغه
  از حسابم پول کسر شده
  ولی همراه اول تایید نکرده و میگه پرداخت نشده

 2. ناشناس می‌گوید

  سلام منم با اپلیکیشن بام قبض تلفن پرداخت کردم از حسابم کسر شد ولی تلفن همچنان قطع هست

  1. ناشناس می‌گوید

   منم قبض تلفن ثابت با بام پرداخت کردم ولی وصل نشده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.