بانک‌ها

اعلام موجودی کارت‌های عضو شتاب و پرداخت دسته‌ای قبوض در سایت بانک مسکن

نوشته شده توسط رضا قربانی

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، مشتریان از این پس برای اطلاع از موجودی حساب کارت‌های عضو شتاب خود می‌توانند با ورود به پایگاه اطلاع رسانی بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و ورود به سایت خدمات اینترنتی از موجودی حساب کارت‌های عضو شتاب خود مطلع شوند.

همچنین با راه اندازی سیستم پرداخت دسته‌ای قبوض، مشتریان می‌توانند برای پرداخت دسته‌ای قبوض خود با ورود به پایگاه اطلاع رسانی بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و ورود به سایت خدمات اینترنتی و همچنین ورود به بخش سامانه پرداخت دسته‌ای قبوض تمامی قبوض خود را به صورت همزمان پرداخت نمایند.

گفتنی است، برای بهره‌مندی از خدمات بانکداری اینترنتی بانک مسکن داشتن شماره کارت، رمز اینترنتی، کد اعتبار سنجی و تاریخ انقضای کارت ضروری است.

برای دانستن نحوه استفاده از سرویس اعلام موجودی در بانکهای مختلف این صفحه را مطالعه کنید.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید