راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پیام مدیر عامل موسسه توسعه به مناسبت آغاز پانزدهمین سال فعالیت

عشق را در جان خود پرورده‌ایم/ هفــت گوهـر ارمغـان آورده ایـم؛  هفت جام از هفت ساقی هفت دست/ تا رویم از نو به میدان مست مست

سهام داران، مشتریان و هم کاران ارجمند:

خواست و یاری پروردگار یکتا طلیعهٔ پانزدهمین سال خدمت و شکوفایی را بر خانواده بزرگ «توسعه» نمایان کرد.

چهاردهمین سال گرد تأسیس مؤسسهٔ اعتباری توسعه را به عنوان طلایه دار بانک‌های خصوصی کشور و آغاز پانزدهمین سال تلاش و خدمت‌رسانی صادقانه و متعهدانه را با خط مشی «بانک اخلاق محور» تبریک عرض می‌نمایم.

امروز باید به جسارت و استواری سهام دارانی که در ۱۵ شهریور ماه ۱۳۷۶ در مسیر راه اندازی اولین بنگاه پولی خصوصی کشور بعد از انقلاب اسلامی همت گماردند تبریک گفت و از تمامی فرهیختگانی که در ترسیم تصویر ۱۵ ساله این مؤسسه و هدایت آن در مسیر جدید بالندگی تا ره آورد فتح قله‌های افتخار فردا نقش داشته و دارند، قدردانی کرد.

یقین دارم تلاش و تعهد دل سوزانه و نوآوری دایمی هم کاران جوان این مرز و بوم با استعانت از درگاه خداوند متعال پشتوانه محکمی برای استمرار خدمات و موفقیت‌های مؤسسه خواهد بود. بی‌تردید در سال پیش رو نیز با تمسک به راهبرد بانک اخلاق محور، سر بلند‌تر از هر سال به ارزش آفرینی و ارزش افزایی برای سهام داران، مشتریان و مردم پاک و گران قدر کشور عزیزمان ایران خواهیم پرداخت.

 

بدون تردید تلفیق برنامه ریزی‌های مدون با عزم و اراده هم کاران در سرتاسر کشور زمینه ساز تحولی شگرف و حضوری چشم گیر در عرصه کلان اقتصادی و کمک به تحقق و اجرای پروژه‌های استراتژیک و مهم اقتصادی کشور خواهد شد.

با آرزوی موفقیت روز افزون پویایی و پیش گامی در استمرار توفیق برای تحقق پیش رفت را، از خداوند بخشنده برای خانواده بزرگ توسعه مسئلت دارم.

یارب این نوگل خندان که سپردی به منش/  می‌سپارم به تو از چشم حسود چمنش

حیدر مستخدمین حسینی – مدیر عامل

۱۵ شهریور ۱۳۹۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.