تلفن همراه

آخرین وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال ۹۵ را در گزارش کافه‌بازار ببینید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کافه‌بازار گزارش وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال ۹۵ را منتشر کرد (دانلود کنید). بر اساس این گزارش، تعداد فعالان ایرانی صنعت برنامه‌های موبایل که در سال‌های اخیر با سرعت فزاینده‌ای رشد کرده ‌است، در سال ۹۵ به بالاترین حد خود رسید. رشدی که نشان می‌دهد صنعت برنامه‌های موبایل همچنان ظرفیت زیادی برای گسترش در کشور دارد.

آخرین وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال ۹۵ را در گزارش کافه‌بازار ببینید

آخرین وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال ۹۵ را در گزارش کافه‌بازار ببینید

به گزارش روابط عمومی کافه‌بازار، تعداد برنامه‌های منتشرشده در سال ۹۵ بیشتر از هر سال دیگری بوده است. حدود ۴۷ درصد برنامه‌های منتشرشده بازار در سال ۹۵ منتشر شده‌اند. بر اساس این گزارش، ۱۰۴۵۱ تیم توسعه‌دهنده در سال ۹۵ از بازار کسب درآمد داشتند. تقریباً ۹۰ درصد از برنامه‌های فعلی بازار توسط توسعه‌دهندگان ایرانی تولید شده‌اند.

در این سال بیش از ۱۲ میلیون خرید از برنامه‌های فروشی یا محصولات درون‌برنامه‌ای انجام شد که برابر ۵ درصد از کل تراکنش‌های مربوط به خرید اینترنتی کشور در سال است. در سال ۹۵ حدود ۱.۴ میلیارد بار برنامه‌ها نصب یا به‌روزرسانی شدند و صفحات برنامه‌ها قریب به ۵ میلیارد بار باز شد.

فایل گزارش وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال ۹۵ منتشر شده توسط کافه بازار را از اینجا دانلود کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید