شرکت‌ها شرکت‌های دنیا

مستر کارت موفق به دریافت تأییدیه قانونی برای خرید VocaLink شد

نوشته شده توسط محدثه دهباشی

مستر کارت بالاخره توانست مجوز سازمان تجارت و رقابت انگلستان (CMA) مبنی بر خرید VocaLink را به دست آورد. مایکل میباچ مدیر ارشد تولید مستر کارت دراین‌باره گفت: «آینده پرداخت درگرو انتخاب‌ها است. استفاده از پرداخت‌های بانکی مبتنی بر حساب‌ در کنار مجموعه کارت‌های خودمان، امکان انجام کارها و قابلیت‌های بیشتری را در اختیارمان می‌گذارد. ما با این همکاری می‌توانیم پاسخگوی تمامی نیازهای پرداخت کسب‌وکارها، دولت و مصرف‌کنندگان باشیم.»

VocaLink پیشرو در پرداخت‌های بانکی مبتنی بر حساب، که به ACH سریع هم شناخته می‌شوند، است و در سطح گسترده‌ای از بازارهای مالی ازجمله در انگلستان، سنگاپور، تایلند و به‌زودی ایالات‌متحده، ورود کرده است.

به‌موجب این اتفاق، VocaLink تیمی از افراد متخصص، تکنولوژی‌های بانکی مبتنی بر حساب و سرویس‌هایی از قبیل تجزیه‌وتحلیل مدیریت تقلب را در اختیار مستر کارت می‌گذارد.

این اتفاق می‌تواند تأثیر بسزایی در بخش‌های مختلف صنعت ازجمله خرده‌فروشی، پرداخت‌های فردبه‌فرد و B2B بگذارد.

مدیر ارشد تولید مستر کارت در ادامه گفت: «دسترسی هرچه بیشتر به پرداخت‌های الکترونیک، فرصت‌های بسیار خوبی برای ما فراهم می‌کند تا حوزه فعالیت‌هایمان را هرچه بیشتر گسترش دهیم و بتوانیم اتفاقات ممکن در دنیای تجارت را از نو ترسیم کنیم. با ایجاد نوآوری در انواع پرداخت‌های کنونی می‌توانیم موانع موجود را از سر راه برداریم و با سرعت هرچه بیشتر قابلیت پرداخت‌های Real-time را در تمام مکان‌ها و از طریق دستگاه‌های بیشتری فراهم کنیم.»

منبع: Mastercard

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید