شرکت‌ها پرداخت

جشنواره نوروزی سیمرغ کارت برگزار می‌شود / سیمرغ کارت چیست؟

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت سیمرغ تجارت، در راستای فرهنگ‌سازی برای استفاده از کیف پول الکترونیک در پرداخت‌های خرد، میان دارندگان سیمرغ کارت قرعه‌کشی برگزار می‌کند. به مناسبت فرارسیدن دو عید بزرگ نوروز و مبعث، این شرکت قصد دارد در روز عید مبعث به برندگان قرعه‌کشی سیمرغ تبلت و چندین لوازم جانبی رایانه هدیه دهد.

Simorgh-Index-way2pay-93-12-26

دارندگان سیمرغ کارت در فاصله زمانی اول فرودین تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۴ با هر هزار تومان تراکنش می‌توانند یک امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کسب کنند. در حال حاضر سیمرغ کارت امکان انجام تراکنش روی پایانه‌های مترو و اتوبوس و برخی وندینگ‌ها را دارد و به‌زودی پایانه‌های دیگری نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد.

.

سیمرغ کارت چیست؟

سیمرغ کارت کارتی از جنس پلاستیک (PVC) و مجهز به نرم‌افزار است که قابلیت پرداخت به‌صورت آفلاین را دارد. به‌علاوه این کارت‌ها که به‌صورت هیبرید هستند، به‌عنوان کارت‌های عضو شبکه شتاب نیز قابل‌استفاده هستند. در پرداخت آفلاین بدون هیچ‌گونه نیاز به اتصال به شبکه بانکی تراکنش انجام می‌شود و اطلاعات و موجودی حساب بر روی کارت ذخیره می‌شود و فاقد رمز است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید