استارت‌آپ‌ها شرکت‌ها فین‌تک

رونمایی از آغاز فعالیت شتاب‌دهنده نوین تک فعال در حوزه فین‌تک در الکامپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

هم‌زمان با بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ، شتاب‌دهنده نوین تک نیز رسما از آغاز فعالیت خود رونمایی می‌کند. نوین تک یک شتاب‌دهنده تخصصی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه‌های فین تک، اینترنت اشیا و تجارت الکترونیک است که هدفش کمک به رشد استارت‌آپ‌ها در این ۳ حوزه و خلق ارزش‌های جدید است.

شتابدهنده نوین تک علاوه بر ایجاد فضایی تخصصی برای کسب‌وکارهای نوپا در ۳ حوزه «فین‌تک»، «اینترنت اشیا» و «تجارت الکترونیک»، امکانات موردنیاز برای رشد ازجمله فضای کار اشتراکی، منتورهای باتجربه، سرمایه اولیه و آموزش‌های ‌لازم برای استارت‌آپ‌ها را فراهم می‌آورد.

استارت‌آپ های علاقه‌مند در این ۳ حوزه می‌توانند تا ۳۱ مرداد اقدام به ثبت‌نام برای پذیرش در دوره شتاب‌دهی کنند. اولین دوره شتاب‌دهی نوین تک از اول مهر آغاز می‌شود.

رونمایی از آغاز فعالیت شتاب‌دهنده فین‌تکی نوین تک در الکامپ

رونمایی از آغاز فعالیت شتاب‌دهنده فین‌تکی نوین تک در الکامپ

محل استقرار استارت‌آپ های پذیرفته‌شده در «مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی» واقع در میدان ونک، چهارراه جهان کودک خواهد بود. در نمایشگاه الکامپ تهران از تاریخ ۳۰ تیر تا ۲ مرداد، در سالن ۸ و ۹ غرفه ۱۶۴۹ می‌توانید از غرفه «نوین تک» بازدید کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید