شرکت‌ها

درباره دستگاه خودپرداز/خوددریافت ایران ارقام بیشتر بدانید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دستگاه خودپرداز/خوددریافت (Cash recycler) محصول هوشمند شرکت GRG Banking علاوه بر داشتن تمام توانمندی‌های موجود دستگاه خودپرداز، قابلیت دریافت اسکناس مشتری را دارد تا پس از کنترل و شناسایی ۱۰۰ درصدی، اسکناس‌های سالم و غیرجعلی را دریافت و ضمن واریز آنی پول به حساب کارت مشتری، به چرخه پرداخت وجه، منتقل کند.

با استفاده از دستگاه خودپرداز/خوددریافت و جایگزینی آن با خودپردازهای معمولی، می‌توان بخش قابل‌توجهی از عملیات روزانه متصدی پشت باجه برای دریافت پول مشتری را کم کرد؛ به عبارتی می‌توان بار تراکنش‌های واریز وجه نقد در شعب را به شدت کاهش داد.

با استفاده از این دستگاه هزینه پول‌گذاری شعب بانک‌ها را نیز می‌توان به شدت کاهش داد و به بانک‌ها در کاهش هزینه‌ها و افزایش توان تسهیلات دهی کمک کرد. از دستگاه خوددریافت و خودپرداخت می‌توان به‌عنوان یک صراف و تبدیل ریال به ارز و برعکس استفاده کرد.

شرکت ایران ارقام با بیش از نیم قرن تجربه در ارائه محصولات و راهکارهای بانکی با دارا بودن ۹۴ نمایندگی در کشور، شریک تجاری و نماینده محصولات بانکی GRG Banking در ایران است.

منبع: شرکت ایران ارقام

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید