فین‌تک

رویداد گیک آپس در فینووا برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

عصر آخرین روز خردادماه ۹۶، فینووا میزبان رویداد «گیک آپس» بود که با حضور جمعی از فعالان استارت‌آپی کشور و مدیران شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فینوا، در ابتدای این رویداد، قبل از هر چیز این رویداد به حاضرین معرفی شد و بعدازآن حمید فرجی به‌عنوان اولین سخنران، چرایی و چگونگی توسعه اپلیکیشن‌های هیبرید را تشریح کرد. سپس مجید علوی زاده ضمن تقدیر از مشارکت فینووا در برگزاری این رویداد، توضیحاتی درباره بخش‌ها و برنامه‌های این رویداد ارائه کرد.

رویداد گیک آپس در فینووا برگزار شد

رویداد گیک آپس در فینووا برگزار شد

در ادامه رویداد گیگ آپس، مصطفی امیری بنیان‌گذار زرین پال دومین سخنران رویداد بود که به موضوع فین‌تک و چالش‌های استارت‌آپ‌های این حوزه در ایران پرداخت. در پایان نیز، مدیر روابط عمومی فینووا به معرفی مرکز و اولویت‌های پذیرش تیم‌های استارتاپی اشاره کرد.

پس از پایان‌بخش سخنرانی، حاضرین به شبکه‌سازی پرداختند و تعدادی از فعالان استارت‌آپی نیز برای آشنایی بیشتر با امکانات و تسهیلات فینووا با مسئولان این مرکز گفتگو کردند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید