بانک‌ها

افتتاح اولین پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اولین پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش با حضور محمد بیگدلی رئیس هیئت‌مدیره این بانک به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که رحیم طاهری مدیر امور ناحیه یک، مجیدی مدیر شعب مناطق آزاد تجاری و صنعتی، دکتر شیرزاد مدیر سرمایه‌گذاری مناطق آزاد، جهانبخش جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کیش، دکتر قلیان معاون عمرانی سازمان مناطق آزاد کیش، روسای حوزه و شعب کیش و جمع کثیری از مشتریان ارزنده، غرفه داران و کسبه مراکز تجاری کیش نیز در آن حضور داشتند، پایگاه دومنظوره بانک ملت در پرترددترین و بهترین موقعیت جغرافیایی جزیره کیش، به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد.

این پایگاه شبانه‌روزی در خیابان اعتصامی‌فر و در مجاورت بازارهایی چون مرکز تجاری، هایپر مارکت و بازار پردیس کیش قرار دارد و دارای مبلمان شهری و تجهیزات تهویه مطبوع، دو دستگاه خودپرداز سالنی و یک دستگاه پایانه بانکی غیر نقد است و به‌عنوان اولین ایستگاه مجهز و مسقف مینی‌بوس‌رانی و به‌منظور محل تجمع، استراحت و انتظار مسافران درون‌شهری نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش تحت نظارت شعبه مرکزی بانک در این جزیره آماده ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید