راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

افتتاح اولین پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش

اولین پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش با حضور محمد بیگدلی رئیس هیئت‌مدیره این بانک به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که رحیم طاهری مدیر امور ناحیه یک، مجیدی مدیر شعب مناطق آزاد تجاری و صنعتی، دکتر شیرزاد مدیر سرمایه‌گذاری مناطق آزاد، جهانبخش جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کیش، دکتر قلیان معاون عمرانی سازمان مناطق آزاد کیش، روسای حوزه و شعب کیش و جمع کثیری از مشتریان ارزنده، غرفه داران و کسبه مراکز تجاری کیش نیز در آن حضور داشتند، پایگاه دومنظوره بانک ملت در پرترددترین و بهترین موقعیت جغرافیایی جزیره کیش، به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد.

این پایگاه شبانه‌روزی در خیابان اعتصامی‌فر و در مجاورت بازارهایی چون مرکز تجاری، هایپر مارکت و بازار پردیس کیش قرار دارد و دارای مبلمان شهری و تجهیزات تهویه مطبوع، دو دستگاه خودپرداز سالنی و یک دستگاه پایانه بانکی غیر نقد است و به‌عنوان اولین ایستگاه مجهز و مسقف مینی‌بوس‌رانی و به‌منظور محل تجمع، استراحت و انتظار مسافران درون‌شهری نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

پایگاه شبانه‌روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش تحت نظارت شعبه مرکزی بانک در این جزیره آماده ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.