خبر

توجه بانک قرض‌الحسنه رسالت به بانکداری اجتماعی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دوازدهمین همایش مدیران ستادی و استانی بانک قرض‌الحسنه رسالت با موضوع بانکداری اجتماعی، فرآیندها و گرایش‌های آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه رسالت، در این همایش دو روزه که در تهران و با حضور بیش از ۸۰ مدیر ستادی و استانی برگزار شد، بانکداری اجتماعی، زیرساخت‌ها و بسترهای این مدل بانکداری محور گفتگو و تبادل‌نظر مدیران این بانک قرار گرفت.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت در این همایش با تأکید بر اینکه ما می‌خواهیم بانکداری اجتماعی، خرد، مدرن و قرض‌الحسنه داشته باشیم، گفت: «باید یاد بگیریم که کار جمعی را آغاز کرده و محور فعالیت‌های محوله خود قرار دهیم.»

bgh-b-620-way2pay-95-07-18

محمدحسین حسین زاده افزود: «در حال حاضر بانکداری اجتماعی به خوبی در حال اجراست و بازخوردهای خوبی را به دنبال داشته است.»

او با بیان اینکه در مسیر بانکداری اجتماعی باید مفاهیم و اصولی را مدنظر قرار دهیم، یادآور شد: «ساختار و گرایش‌ها، فرایندها، زیرساخت‌ها و اعتبارسنجی مباحث موردنظر در این مدل است.»

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت با اشاره به گرایش‌های ایجاد شده در بانکداری اجتماعی گفت: «تاکنون در این مدل ۱+۲۱ گرایش ایجاد شده است. کار و زندگی هم گرایش محسوب می‌شود و هم یک نوع کانون است.»

bgh-a-620-way2pay-95-07-18

حسین زاده افزود: «حال که بانکداری اجتماعی فعال شده است ما باید به جایی برسیم که شعب فرع بانکداری اجتماعی باشد.»

مدیر ریسک و عضو هیئت‌مدیره بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز در این همایش گفت: «با توجه به بازخوردی که از یک سال گذشته در تهران و کرمان و همچنین در چند ماه گذشته در برخی استان‌ها در خصوص اعتبارسنجی داشته‌ایم، در کلیات طرح تغییراتی ایجاد شده است.»

bgh-c-620-way2pay-95-07-18

ابوذر سروش گفت: «بعد از تقسیم‌بندی مشتریان به چهار گروه ممتاز، کاملاً متناسب، متناسب و نامتناسب، مشتریان ممتاز انتخاب و با آن‌ها به‌گونه‌ای سهل‌تر رفتار می‌شود.»

در ادامه عباس ارباب سلیمانی رئیس هیئت‌مدیره انجمن حسابرسان داخلی ایران و استاد دانشگاه‌های تهران و صنعت نفت ارکان راهبری در بانک قرض‌الحسنه رسالت را تشریح و به بیان توضیحات تکمیلی در خصوص این ارکان پرداخت.

در روز دوم همایش، برنامه توسعه مدیران با همکاری کمپانی بین‌المللی Coachingourselves در بانک قرض‌الحسنه رسالت و با حضور حسین سیرپان (نمایندهٔ ترکیه‌ای این موسسه) برگزار شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید