خبر

امکان پرداخت قبض گاز به‌وسیله درگاه اینترنتی موسسه اعتباری توسعه

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به‌منظور افزایش سطح دسترسی هم‌وطنان به خدمات نوین بانکی و کاهش مراجعات حضوری شعب، امکان پرداخت قبض گاز به‌وسیله انواع ابزارهای پرداخت در موسسه اعتباری توسعه امکان‌پذیر شد.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه اعتباری توسعه، موسسه اعتباری توسعه به‌منظور گسترش فرهنگ استفاده از خدمات نوین بانکی و تقویت زیرساخت‌های موردنیاز برای توسعه بانکداری الکترونیک اقدامات همه‌جانبه‌ای را به مرحله اجرا درآورده است.

به همین منظور پرداخت قبض گاز از طریق اینترنت بانک و گزینه خدمات بانکی با مراجعه به وب‌سایت اینترنتی موسسه توسعه به نشانی www.cid.ir، با استفاده از مشخصات کارت‌بانکی (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد cvv2) در کلیه ساعت شبانه‌روز میسر است. همچنین پرداخت قبوض از طریق دستگاه‌های خودپرداز موسسه توسعه با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب نیز امکان‌پذیر است.

متقاضیان دریافت خدمات بانکداری الکترونیک می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت موسسه و انتخاب «گزینه—-> خدمات بانکی گزینه مدیریت پرداخت الکترونیک» از این سرویس بهره‌مند شوند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */