تلفن همراه

رونمایی از سرویس پرداخت موبایلی تجارت پی در نمایشگاه تراکنش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

همزمان با برگزاری نمایشگاه تراکنش از سرویس پرداخت موبایلی تجارت پی (Tejarat Pay) با حضور دکتر ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی و جمعی از مسؤولین بانک تجارت و بازدیدکنندگان، رونمایی شد. با رونمایی از نرم‌افزار تلفن همراه، از این پس امکان «پرداخت از هر مکان و در هر زمان» برای خریداران کالا و خدمات فراهم و تعریفی نو از پرداخت (تپ) انجام شده است.

حمیدرضا رونقی مدیر راهکارهای بانکداری الکترونیک شرکت عصر دانش افزار با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر، ‌توقع کاربران از یک گوشی تلفن همراه از تماس تلفنی و مشاهده صفحات اینترنتی فراتر رفته و از آن به‌عنوان دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، قبله‌نما، مسیریاب، همراه بانک، ابزار پرداخت و بسیاری کاربردهای دیگر نیز استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات و هزینه‌هایی که روش‌های معمول پرداخت با استفاده از کارت‌بانکی و پایانه‌های فروشگاهی (POS) برای مشتریان، صاحبان کسب‌وکار، شرکت‌های PSP و بانک‌ها ایجاد کرده است گفت: بدین ترتیب نیاز به استفاده از تلفن همراه در این زمینه با هدف راحتی و امنیت کاربر، رفع مشکلات و کاستن از هزینه‌ها به‌شدت احساس می‌شد.

Tarakonesh-Ex-Index-way2pay-94-08-05p

مدیر راهکارهای بانکداری الکترونیک شرکت عصر دانش افزار با بیان تجارب شرکت‌هایی نظیر اپل و سامسونگ دراین‌باره ادامه داد: در ایران نیز با تولید نرم‌افزار موبایل بانک تجارت عملاً امکان «پرداخت از هر مکان و در هر زمان» برای تلفن‌های همراه با نام «تجارت پی» فراهم شده است.

رونقی گفت: این اپلیکیشن علاوه بر سهولت استفاده و امنیت اطلاعات مشتریان، امکاناتی برای حفظ و نگهداری مشتریان قدیمی و جلب مشتریان جدید را برای صاحبان کسب‌وکار فراهم آورده است. با استفاده از این سرویس مشتریان قادر به پرداخت موبایلی بهای کالا و خدمات به‌صورت حضوری و یا غیرحضوری (در سایت ارائه دهنده کالا و خدمات) بوده و رمز را نیز بر روی تلفن همراه خود وارد نموده و بدین‌وسیله از افشای رمز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

Tejaratpay-mobile-index-way2pay-94-08-06

رونقی به مزایای این نرم‌افزار برای صاحبان کسب‌وکار اشاره کرد و گفت: صاحبان کسب‌وکار علاوه بر دریافت موبایلی بهای کالا و خدمات خود، به امکاناتی از قبیل ارائه کوپن تخفیف، ارسال تبلیغات و پیام، اعلام حراج‌های فصلی و نمایش مکان کسب‌وکار، به مشتریان بالقوه دسترسی خواهند داشت.

گفتنی است در حال حاضر تهیه این نرم‌افزار از طریق سایت TejaratPay.com امکان‌پذیر است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */