تلفن همراه خبر پرداخت

۵۰۰ میلیارد دلار پرداخت موبایلی در سال ۲۰۱۴

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بنا به گزارش شرکت جونیپر، میزان پرداخت از طریق تلفن همراه در سال جاری با رشدی ۴۰ درصدی به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار در سراسر جهان خواهد رسید.

به گزارش فارس به نقل از سلولار، این تحقیق می افزاید یکی از اصلی ترین دلایل این میزان رشد، افزایش میزان پرداخت مبلغ کالاهای فیزیکی خریداری شده از طریق تلفن همراه است.

در حال حاضر حجم خریدهای انجام شده از طریق تبلت‌ها به نسبت کامپیوترهای شخصی افزایش یافته است و به طور کلی حجم مالی تراکنش در تبلت ها بیشتر است.

این تحقیق همچنین نشان می‌دهد اگرچه حجم پرداخت از طریق گوشی‌ها در حال افزایش است اما کاربرد اولیه گوشی‌‌ها برای کاربران، جستجو و یافتن کالای مورد نظر است و کاربران پرداخت خرید کالاهای یافت شده را از طریق تبلت انجام می‌دهند.

در همین حال این تحقیق عرضه نرم‌افزارهای خرید بلیط حمل و نقل در اروپا و آمریکای شمالی برای تلفن های همراه هوشمند را در این افزایش بالا کم تأثیر دانسته است.

این تحقیق همچنین می‌افزاید رشد پرداخت‌های بدون نیاز به تماس نیز روند آرامی داشته است.

منبع: فارس

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */