خبر

صدور یارا کارت بانک کشاورزی از خرداد ماه در سراسر کشور

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی خبر از صدور «یارا کارت» بانک کشاورزی در خردادماه سال جاری داد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، غفوری افزود: «بانک کشاورزی با هدف سهولت در انجام امور بانکی کشاورزان و روستائیان برای خرید ملزومات، ابزارها و نهاده‌های کشاورزی، این کارت را صادر و در اختیار آنان قرار خواهد داد.»

او با بیان اینکه این خدمت بانک کشاورزی بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مرحله اجرا درآمده است خاطرنشان کرد: «سقف اعتبار این کارت‌ها ۵۰ میلیون ریال است که از طریق شعب این بانک صادر و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.»

مدیر امور مشتریان بانک کشاورزی در ارتباط با تضمین صدور یارا کارت توضیح داد: «حساب یارانه‌ای افرادی که مشمول استفاده از این کارت می‌شوند، به‌عنوان تضمین در نظر گرفته شده است و اقساط آن از محل یارانه پرداختی تسویه خواهد شد.»

غفوری ادامه داد: «اردیبهشت‌‌ماه ۹۵ نمونه آزمایشی این کارت در یکی از استان‌ها اجرایی شد و در خردادماه سال جاری به‌عنوان خدمتی جدید در سراسر کشور عملیاتی خواهد شد.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۱ دیدگاه

  • سلام به همه عزیزانی که خواهان پیشرفت وتوسعه اقتصادی کشور عزیزمان و مردم شریفمان هستند. واقعا جالب هست. رفتم بانک برای یاراکارت رییس محترم فرمودند رسانه ها چیزی اعلام میکنند ومردم راه می افتند در خیابان وحقشان میخواهند ولی معلوم نیست شما تا کی یارانه دریافت میکنی

دیدگاهتان را بنویسید