تلفن همراه شرکت‌ها پرداخت

شروع جشنواره «تپش در هر تراکنش» همراه کارت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جشنواره «تپش در هر تراکنش» برنامه تشویقی آخرین نسخه اپلیکیشن «همراه کارت» است که از ابتدای اسفند ماه شروع شد و تا پایان خرداد ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت. در آخرین نسخه با هر تراکنش مالی امتیاز کسب می‌کنید و با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را در برنده شدن جوایز هفتگی و جایزه بزرگ افزایش می‌دهید.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، هر هفته ۵۰ نفر در قرعه‌کشی برنده کارت خرید ۲۰۰ هزار تومانی محصولات GOSPORT و یا ایران کارت خواهند بود و پس از ۱۷ هفته در ابتدای تیرماه قرعه کشی جایزه بزرگ انجام می‌شود. سفر به قطب شمال برای یک نفر، سفر به جنگل آمازون برای دو نفر و سفر به حیات وحش افریقا برای سه نفر جایزه بزرگ این برنامه تشویقی خواهد بود.

شرط مشارکت در برنامه تشویقی و کسب امتیاز، تنها استفاده از آخرین نسخه همراه کارت است؛ آخرین نسخه همراه کارت را از این قسمت می‌توانید دانلود کنید.

برای اطلاع از شرایط قرعه کشی به بات تلگرام به آدرس https://t.me/hamrahcardbot مراجعه کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید