شرکت‌ها

تسهیلات و خدمات بانک قرض‌الحسنه رسالت برای کارکنان شرکت فن‌آفرین حصین قشم

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت فن‌آفرین حصین قشم تفاهم‌نامه همکاری با بانک قرض‌الحسنه رسالت را امضا کرد و به بانکداری اجتماعی بانک قرض‌الحسنه رسالت پیوست. با امضای این تفاهم‌نامه کارکنان شرکت فن‌آفرین حصین قشم می‌توانند از تسهیلات و خدمات بانک قرض‌الحسنه رسالت بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه رسالت، در راستای احیا و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض‌الحسنه و به‌منظور ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان، محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت و مسعود آراسته مدیرعامل و علی ضیای بشرحق عضو هیئت‌مدیره شرکت فن‌آفرین حصین قشم تفاهم‌نامه همکاری را به امضا رساندند.

شرکت مهندسی فن‌آفرین حصین قشم در سال ۱۳۸۰ پایه‌گذاری شده و توسط جمعی از متخصصان و نخبگان علمی کشور در سال ۱۳۸۳ در منطقه آزاد قشم با هدف فعالیت درزمینهٔ کارت‌های هوشمند، سیستم‌های بانکی و نرم‌افزارهای امنیتی ثبت شده است.

این شرکت با تکیه بر دانش فنی نیروهای متعهد و متخصص خود می‌کوشد تا نقشی مؤثر را در جهت رفع نیازهای کشور ایفا کرده و با جذب نیروهای نخبه و به‌کارگیری آن‌ها در بالاترین سطح خود از خروج آن‌ها از کشور جلوگیری به عمل آورد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید