خبر

سرویس‌دهی بانک شهر به نمایشگاه کتاب جیرفت

کارت شهروندی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی، ۱۲۰ کارت‌خوان بانک شهر در اختیار ناشران در جیرفت قرار گرفت و همچنین بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی را ارائه و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی را انجام می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، بابیان این مطلب گفت: «به‌منظور حمایت از اقشار محروم کشور، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی از یازدهم تا هفدهم دی‌ماه در شهرستان جیرفت (جنوب استان کرمان) برگزار می‌شود.»

او افزود: «در این نمایشگاه، دو میلیارد و پانصد میلیون ریال در قالب ۴۷۵۰ بن کارت پانصد هزار ریالی و یک‌میلیون ریالی به مراجعه‌کنندگان با احتساب ۲۰ درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع خواهد شد.»

اکرمی خاطرنشان کرد: «در این نمایشگاه ۳۶ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب از سوی ۲۲۰ ناشر در ۱۲۰ غرفه ارائه می‌شود.»

او بابیان این‌که بانک شهر تعداد ۱۲۰ عدد کارت‌خوان در اختیار غرفه داران قرار می‌دهد، افزود: «همچنین تعداد ۴ کتاب‌فروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده‌اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعد از نمایشگاه می‌توانند با استفاده از کارت‌خوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت، اقدام به فروش کتاب کنند.»

به گفته اکرمی، بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی را ارائه و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی را انجام می‌دهد و به این منظور، یک دستگاه بلوتوث سنتر، یک دستگاه خودپرداز، یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت، وب کیوسک و خودبانک، راه‌اندازی شده است.

هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ۱۱ تا ۱۷ دی‌ماه از ۹ صبح تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید