شرکت‌ها پرداخت کتاب‌ها

سپ از کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده رونمایی می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، از کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده رونمایی خواهد کرد. این شرکت در راستای تعهد به مسئولیت اجتماعی خود و فرهنگ‌سازی در زمینه پرداخت‌های الکترونیکی و غیرحضوری در سطح جامعه، اقدام به انتشار کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده به قلم وحید صیامی نموده است.

.

مباحث کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده

ازجمله مباحث اصلی مطرح شده در این کتاب می‌توان به کلیات و مبانی پرداخت الکترونیکی، تکنولوژی کارت‌ها، ترمینال‌های بانکی، پول‌شناسی، بانکداری، بانکداری الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، بازاریابی خدمات، شبکه‌های کامپیوتری و استانداردهای ارتباطی در شرکت‌های پرداخت الکترونیک، امنیت در شبکه‌های کامپیوتری و صنعت پرداخت و معرفی انواع درگاه‌های پرداخت الکترونیک به‌خصوص تلفن همراه اشاره کرد.

کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده به قلم وحید صیامی نوشته شده است و با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سامان منتشر شده است

کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده به قلم وحید صیامی نوشته شده و با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سامان منتشر شده است

گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود. سپ در سالن شماره ۳۵ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه کتاب، می‌توانند در مدت‌زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ به غرفه شرکت پرداخت الکترونیک سامان مراجعه کنند.

منبع: پرداخت الکترونیک سامان

گزارش راه پرداخت از رونمایی از کتاب پرداخت الکترونیک به زبان ساده را می‌توانید از اینجا ببینید. (+)

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید