خبر

سامسونگ پرداخت تلویزیونی را امکان‌پذیر ساخت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت سامسونگ، تلویزیون‌های خود را به روش پرداخت مجهز می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی که روی مبل‌های راحتی خود نشسته‌اند، هزینه کالاها و خدمات موردنیاز خود را از طریق تلویزیون پرداخت نمایند. این سرویس پرداخت برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ارائه می‌شود و کلیه کارت‌های اعتباری، بدهی و پی پال را می‌پذیرد؛ همچنین امکان پرداخت سایر صورتحساب‌ها نیز بر روی این تلویزیون‌ها وجود دارد و کاربران می‌توانند پس از ثبت اطلاعات اولیه در سیستم تلویزیون، فقط با انجام سه مرحله، فرایند خرید خود را تکمیل کنند. اول، کالاهای موردنظر خود را انتخاب می‌کنند، سپس دکمه «خرید و پرداخت» را انتخاب کرده و در مرحله آخر، رمز ۴ رقمی کارت را وارد می‌کنند. علاوه بر این، کاربران دستگاه‌های موبایل شرکت سامسونگ می‌توانند از طریق اطلاعات حساب سامسونگ خود و اطلاعات ثبت‌شده کارت‌های پرداختی (کارت اعتباری، بدهی، پی پال) بدون نیاز به انجام مراحل فوق، هزینه‌ها را پرداخت کنند. شرکت سامسونگ قابلیت انجام پرداخت‌های درون برنامه‌ای را نیز به تلویزیون‌های خود افزوده است و این امکان بیشتر به‌منظور بسیاری از بازی‌های پرطرفدار به کار می‌رود.

در تلویزیون‌های سامسونگ، اطلاعات شخصی و حساس کاربران توسط کیبورد امن (اولین کیبورد امن مجازی تلویزیونی) وارد می‌شود و از اطلاعات کارت‌های اعتباری/ بدهی و همچنین کلمه‌های عبور، محافظت به عمل می‌آید. سرویس پرداخت تلویزیونی سامسونگ، ابتدا در ۳۲ کشور و بر روی تعدادی از تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ سامسونگ ارائه می‌شود.

منبع: فوت و فن

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید