خبر

رشد ۴۲ درصدی تعداد تراکنش‌ها در بانک سینا

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

تعداد تراکنش های بانک سینا در تیرماه جاری نسبت به خرداد ماه با رشد ۴۲ درصدی همراه بوده است. بررسی تعداد کل تراکنش‌های ابزار خدمات الکترونیک کارتی این بانک در حالت صادرکنندگی، پذیرندگی و داخلی در تیر ماه نشان از رشد ۴۲ درصدی تعداد تراکنش‌ها در مقایسه با خرداد ماه دارد. طی تیرماه جاری بیش از ۷۳ میلیون تراکنش در بسترها و درگاه‌های مختلف الکترونیک بانک سینا صورت گرفته که حاکی از رشد مناسب آن در مقایسه با ماه قبل و همچنین گویای استقبال هموطنان از خدمات ارائه شده توسط این بانک در زمینه بانکداری مدرن است.

در حال حاضر بانک سینا با ارائه خدمات متنوع در حوزه بانکداری الکترونیک از طریق سامانه‌های ۷۲۷، همراه بانک، اینترنت بانک، کارپوشه حقوقی، فرابانک و نظیر آن، نقش عمده‌ای در توسعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک در کشور ایفا می‌نماید.

منبع: بانک سینا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید