راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

همراه‌بانک صادرات ایران با قابلیت‌های جدید منتشر شد / صدور و واگذاری چکنو در همراه‌بانک صادرات

نسخه اصلاح‌شده 2.8 همراه‌بانک صادرات ایران با قابلیت‌های بازنشانی خودکار رمز پیامکی و صدور و واگذاری چکنو (چک امن دیجیتال) و با امکانات متنوع بانکی منتشر شد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، در این نسخه که ویژه دارندگان گوشی‌های اندرویدی است، مشکلات گزارش‌شده مربوط به برخی گوشی‌ها و دارندگان سیم‌کارت‌های رایتل رفع شده است.

مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی بانک به نشانی www.bsi.ir​ این اپلیکیشن را به‌صورت رایگان دریافت کنند.

همراه‌بانک صادرات ایران با داشتن قابلیت‌هایی در بخش‌هایی از جمله انتقال وجه درون‌بانکی، انتقال بین‌بانکی از طریق سامانه‌‌های پایا، ساتنا و پل، مشاهده‌ مانده و صورتحساب، خدمات مربوط به چک و کارت‌های بانکی، کارت‌به‌کارت شتابی و غیرشتابی، خدمات پرداخت اقساط و قبوض به صورت پرداخت اقساط تسهیلات بین و درون‌بانکی، امکان پرداخت قبوض از راه‌های مختلف و همچنین گزارش تراکنش‌ها و اطلاع از موجودی حساب‌ها و انواع کارت‌های بانک صادرات ایران، گزارش تراکنش‌های مربوط به تسهیلات و حساب‌های ارزی را برای مشتریان بانک فراهم کرده است.

همچنین، این اپلیکیشن علاوه بر ارائه خدمات چک‌های صیادی و تعیین تاریخ سررسیدها و استعلام وضعیت چک‌های صادره، تمامی خدمات مربوط به چکنو به‌عنوان نخستین چک دیجیتال نظام بانکی کشور در بانک صادرات ایران را نیز در بستری امن ارائه می‌کند.

برقراری امکان ارتباط از طریق اینترنت، دسترسی به لیست شعب، اعلام نرخ ارز، اعلام شماره‌ شبا مربوط به حساب‌های سپهری و سایر خدمات بانکی در نسخه جدید همراه‌بانک صادرات ایران از طریق سایت رسمی بانک به نشانی www.bsi.ir قابل‌ نصب و استفاده است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، نرم‌افزار همراه‌بانک صادرات ایران را فقط از وب‌سایت اصلی بانک دریافت کنید.

2 دیدگاه
  1. ناشناس می‌گوید

    مزخرف ترین همراه بانک همراه بانک صادرات چون همش دروغه اصلابین بانکی انتقال نمیده حتی باشباوپایاهم برای صادرات هم انتقال نمیده

  2. ابراهیم می‌گوید

    اتفاقا بانک صادرات سیستم قدیمی داره که مشتری رو از خودش بیزار میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.