خبر

سقف انتقال وجه همراه بانک صادرات افزایش یافت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

همزمان با سالگرد تأسیس بانک صادرات ایران و در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان سقف مبلغ انتقال وجه از طریق سیستم همراه بانک افزایش یافت.

همزمان با شصت و دومین سالگرد تأسیس این بانک و در راستای افزایش رضایت و تسهیل در خدمات‌رسانی به مشتریان سقف مجموع برداشت‌های روزانه بدون استفاده از دستگاه رمزساز به ازای هر حساب به مبلغ ١٠٠ میلیون ریال و با استفاده از دستگاه رمزساز سقف مجموع برداشت‌های روزانه با استفاده از دستگاه رمزساز به ازای هر حساب به مبلغ   ٢۵٠میلیون ریال افزایش یافت.

بر اساس این گزارش این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و کاهش حضور مشتریان در شعب و افزایش سطح دسترسی آن‌ها به خدمات نوین بانکی از طریق ابزارهای الکترونیکی، ارایه خدمات از طریق همراه بانک را از سال ١٣٨٧ آغاز نمود و ارتقاء و توسعه آن‌را همواره در دستور کار قرارداده است. بر این اساس نسخه ٢/۴ همراه بانک را جهت استفاده مشتریان روانه بازار ساخته و مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir به برنامه مذکور دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی‌های تلفن همراه نمایند.

شایان ذکر است علاوه بر خدمات یاد شده خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، صورتحساب (سه گردش آخر) انتقال وجه بین حساب‌های یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، دریافت اطلاعات سه گردش شارژ آخر خریداری شده و اعلام نرخ ارز، اعلام مفقودی کارت، دریافت و تغییر رمز حساب، اعلام سه تراکنش آخر حساب بصورت خودکار و… می‌باشد.

گفتنی است این بانک به منظور تسریع و تسهیل در دسترس مشتریان به خدمات نوین بانکی خدمت همبانک را نیز به تازگی روانه بازار نموده که طی آن دارندگان سپهر کارت می‌توانند به آسانی با شماره گیری #٧١٩* از طریق اپراتور همراه اول از خدماتی همچون: مانده کارت، خرید شارژ سیم‌کارت‌ها، پرداخت قبوض و… برخوردار گردند.

منبع: بانک صادرات

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید