راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک صادرات خبر داد / انتشار نسخه جدید اپلیکیشن صاپ با سرویس‌های ویژه

​نسخه جدید اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران، با خدمات ویژه ازجمله خدمات تکمیلی چک، جمع‌آوری وجوه صندوق‌های قرض‌الحسنه مجاز، ارسال اعلان‌ها و امکان صدور و ابطال آنلاین واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه سپهر برای کاربران اندروید و iOS منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این نسخه از اپلیکیشن صاپ، استعلام زنجیره ذینفعان و عودت چک نیز به خدمات قبلی ازجمله ثبت، تأیید، انتقال و استعلام چک‌های صیادی اضافه و زنجیره خدمات چک تکمیل شده است. خدمت استعلام زنجیره ذینفعان چک این امکان را به صادرکننده و سایر ذینفعان چک می‌دهد که از وضعیت کنونی چک صادرشده کسب اطلاع کنند.

ذینفعان چک همچنین می‌توانند در صورت نیاز با خدمت عودت چک نسبت به بازگرداندن و ابطال چک اقدام کنند. خدمات چک در اپلیکیشن صاپ محدود به بانک صادرات ایران نبوده و مشتریان تمامی بانک‌ها امکان استفاده از آن را دارند.

جمع‌آوری وجوه صندوق‌های قرض‌الحسنه مجاز خدمت دیگری است که به نسخه جدید اپلیکیشن صاپ افزوده شده است. با استفاده از آن، صندوق‌های قرض‌الحسنه مجاز می‌توانند برای جمع‌آوری اقساط تسهیلات پرداختی خود اقدام کنند. کاربران صاپ نیز با هر کارت بانکی دارای رمز پویا می‌توانند جهت پرداخت اقساط صندوق قرض‌الحسنه خود در بستر این اپلیکیشن اقدام کنند. سهولت پرداخت و دریافت اقساط برای صندوق‌های قرض‌الحسنه و مشتریان آنها ازجمله مزایای استفاده از این سرویس در اپلیکیشن صاپ است.

کاربران اپلیکیشن صاپ همچنین می‌توانند در نسخه جدید از سرویس ارسال اعلان نیز بهره‌مند شوند و پیام‌های مهم شامل به‌روزرسانی‌ها و اضافه شدن خدمات و طرح‌های جدید را دریافت کنند.

امکان صدور و ابطال آنلاین واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه سپهر، امکان دیگری است که در این نسخه از اپلیکیشن صاپ در اختیار مشتریان این شرکت سرمایه‌گذاری قرار گرفته است.

انتقال وجه کارت‌به‌کارت با مبداء ۱۲ بانک، امکان پرداخت قبوض با هر کارت بانکی دارای رمز پویا، پرداخت قبوض مختلف خدمات عمومی و سازمانی، امکان خرید شارژ از مبداء همه کارت‌های شتابی، دریافت تراکنش‌های کارت بانکی، ثبت و استفاده از خدمات کارتی بانک‌های مختلف، خريد و صدور آنلاين انواع بيمه‌نامه، خدمات پس از فروش سایپا و ایران‌خودرو، خدمات گردشگری مانند خرید بلیت هواپیما، رزرو هتل و سرویس‌های نیکوکاری، نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد و موارد دیگر ازجمله خدمات اپلیکیشن صاپ برای مشتریان بانک صادرات ایران و سایر بانک‌های کشور در وب‌سایت بانک صادرات در دسترس است.

منبع روابط عمومی بانک صادرات
2 دیدگاه
  1. Mohamadi می‌گوید

    ضعیف ترین و بلا استفاده ترین اپلیکیشن پرداخت صاپه..‌‌.بعد از هفت سال توسعه با مدیریت ضعیف نه تنها جایگاهی در مارکت نداره بلکه فقط برای کاربر نهایی آزار و اذیت و عدم رضایت اورده

  2. Mohamadi می‌گوید

    ضعیف ترین و بلا استفاده ترین اپلیکیشن پرداخت صاپه..‌‌.بعد از هفت سال توسعه با مدیریت ضعیف نه تنها جایگاهی در مارکت نداره بلکه فقط برای کاربر نهایی آزار و اذیت و عدم رضایت اورده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.