بانک‌ها خبر

سقف انتقال وجه اینترنتی در بانک شهر به صد میلیون تومان رسید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

امکان انتقال وجه بین سپرده‌های بانک شهر تا سقف یک میلیارد ریال برای مشتریانی که از سامانه اینترنت‌بانک استفاده می‌کنند فراهم شد. پیش از این سقف انتقال وجه در این سامانه تا مبلغ یکصد میلیون ریال بود که بانک شهر با هدف تسهیل امور مشتریان، این مبلغ را به یک میلیارد ریال در هر روز و ۳۰میلیارد ریال در ماه افزایش داد.

صرفه‌جویی در وقت و انرژی و انجام امور بانکی در منزل یا محل کار، مهم‌ترین ویژگی سیستم بانکداری اینترنتی بانک شهر است. این سیستم خدماتی نظیر دریافت اطلاعات حساب، انتقال وجه (ساتنا، پایا، شتابی، عادی دسته‌ای….)، مدیریت کارت، مدیریت چک و پرداخت قبوض و اقساط و … را به مشتریان ارائه می‌کندعلاقه‌مندان به استفاده از این خدمات می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک‌شهر در سراسر کشور نسبت به افتتاح حساب، اقدام و با فعال‌سازی اینترنت‌بانک خود از انواع این خدمات بهره‌مند شوند.

منبع: بانک شهر

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید