امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق درگاه‌های مختلف بانکی

11

صفری ریبس کل خدمات نوین بانک مسکن، اعلام کرد امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق تمام درگاه‌های این بانک: کیوسک بانک، خودپردازها، پایانه‌های شعب، درگاه‌های مجازی اینترنت، تلفن بانک و همراه بانک مسکن و همچنین خودپردازها و اینترنت بانک سایر بانک‌ها فراهم شده است.

صفری در ادامه گفت: جرای این پروژه موجب کاهش بار مراجعه مشتریان به شعب برای پرداخت اقساط و رضایتمندی هر چه بیشتر آنها شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

 

خبر تکمیلی: 

این عملیات جهت پرداخت اقساط کارت تسهیلات مسکن کاربرد دارد که پس از انتخاب شماره کارت مبداء از لیست کارتهای موجودی و واردنمودن رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضاء و شماره کارت تسهیلات پس از ظاهرشدن مشخصات کارت قسط شامل شماره کارت ، نام و نام خانوادگی دارنده کارت تسهیلات ، اصل مبلغ تسهیلات ، مبلغ بدهی ، تاریخ اولین سررسید ، مبلغ قسط ، تعداد اقساط پرداخت شده و همچنین شماره قسط با واردنمودن مبلغ و کلید تائید این عمل انجام می پذیرد .

– لازم بذکر است شما می توانید با ثبت نام کارت تسهیلات خود در شعبه جهت استفاده از خدمات اینترنتی از امکاناتی نظیر اعلام موجودی ( اعلام مانده بدهی ) و صورتحساب استفاده کنید . پس از ثبت نام در شعبه شماره کارت به لیست کارتها در سامانه اضافه و با انتخاب کارت از طریق منوی اعلام موجودی ، مانده بدهی و از طریق منوی صورتحساب گردش حساب را مشاهده نمائید .

 برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای پرداخت اینترنتی بانک مسکن را مشاهده کنید و در صورت تمایل وارد سامانه پرداخت اینترنتی بانک مسکن شوید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

۱۱ دیدگاه

 1. طبق دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد.لطفا از کارت بانک مسکن برای پرداخت استفاده نمائید.

  ??????

  بانک های دیگر دنبال پیشرفت هستند ولی متاسفانه بانک مسکن دنبال پسرفت
  می خواهیم قسطشون را بدیم هی باید توصف بانک مسکن ها بریم

  واقعا برای مسئولین بانک مسکن متاسفم که برای مشتریان خودشان هیچ ارزشی قائل نیستند

 2. طبق دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

  واقعاً براشون متاسفم

 3. طبق دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد
  تا امروز مرتب از طریق کارتهای دیگر عضو شتاب قسطم رو پرداخت میکردم ولی کارت بانک مسکن ندارم و حوصله هم ندارم برم دنبالش خب من هم دیگه قسط پرداخت نمی کنم
  بانک مسکن عقب مانده ترین بانک ایران

 4. من هم همینطور قسط نمیدم الان ۳ ماهه اقساط وام مسکن مهر روی هم شده کی حوصله داره بره بانک قبلا حتی یک قسط عقب نمیموند یعنی چی تا اطلاع ثانوی غیرفعال شده همه جا پیشرفت می کنند آقایون پس رفت

یک نظر دهید

WP-SpamFree by Pole Position Marketing