بانک‌ها

شروع جشنواره بهاری باشگاه مشتریان بانک ملت با ۶ مزدا ۳

نوشته شده توسط رسول قربانی

پس از جشنواره زمستانی و همزمان با شروع سال نو، جشنواره بهاری باشگاه مشتریان بانک ملت با جوایز متنوع آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت در این دوره از سه دستگاه مزدا ۳ جدید برای کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز، دو دستگاه مزدا ۳ جدید برای کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز و یک دستگاه مزدا ۳ جدید برای کسب حداقل ۳۰۰ امتیاز بهره‌مند خواهند شد.

بر اساس این گزار ش، در قرعه کشی‌های این دوره، اعضای با امتیازات بالا‌تر، در قرعه کشی‌های سطوح پایین‌تر نیز شرکت داده می‌شوند برای مثال یک عضو با ۳۰۰ امتیاز، دارای شانس شرکت در قرعه کشی حدنصاب‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ امتیاز نیز خواهد بود.

همچنین ۲۰۰ سفر به جزیره زیبای کیش به همراه یک نفر از اعضای خانواده نیز به عنوان یکی دیگر از جوایز جشنواره بهاری باشگاه مشتریان بانک ملت پیش بینی شده است.

بر این اساس، کسب هر ۱۰ امتیاز در این دوره، معادل یک شانس در قرعه کشی محسوب خواهد شد و اعضای باشگاه متناسب با میزان امتیازات کسب شده، از شانس بالاتری بهره‌مند خواهند شد.

۹۰ جایزه پنج میلیون ریالی برای خرید از دستگاه‌های کارتخوان بانک ملت نیز دیگر جایزه تعیین شده برای جشنواره بهاری باشگاه مشتریان بانک ملت است.

این گزارش حاکی است، مهلت شرکت در این جشنواره تا پایان خرداد ماه سالجاری در نظر گرفته شده است.

منبع: بانک ملت

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید