انتخاب سردبیر بانک‌ها

قلب تپنده فناوری اطلاعات بانک مسکن، از هیئت‌مدیره بانک مسکن رفت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

صبح ۷ مردادماه عضو جدید هیئت‌مدیره بانک مسکن با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک و همچنین معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، در این جلسه محمدعلی دهقان دهنوی به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره بانک مسکن معرفی شد و از خدمات و اقدامات شایستهٔ محسن عزیزی، عضو سابق هیئت‌مدیره تقدیر به عمل آمد.

محمدعلی دهقان دهنوی عضو جدید هیئت‌مدیره بانک مسکن

محمدعلی دهقان دهنوی عضو جدید هیئت‌مدیره بانک مسکن

در این جلسه حسین قضاوی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی بابیان اینکه بانک مسکن یک بانک تخصصی در بخش مسکن و ساختمان به‌حساب می‌آید، گفت: با توجه به اینکه سال گذشته عمده بخش‌های اقتصادی از رکود خارج شدند، اما بخش مسکن همچنان با رشد منفی همراه بود، لازم است در سال جاری سیاست‌ها و ابزارهای مالی مناسب‌تر برای تقویت سمت عرضه و تقاضا به‌صورت توأم برای این بخش توسط بانک مسکن طراحی و به کار گرفته شود.

در جلسه تودیع و معارفه عضو هیئت‌مدیره بانک مسکن، دکتر محمد هاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک نیز درباره اقدامات انجام شده توسط محسن عزیزی در حوزهٔ فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های نوین گفت: «سرمایه‌گذاری‌های قابل‌توجهی در فناوری اطلاعات طی سه سال و نیم حضور محسن عزیزی در هیئت‌مدیره اتفاق افتاد که از این منظر بانک مسکن دارای شرایط نسبتاً مناسب و قابل قبولی است.»

در این جلسه محسن عزیزی و محمدعلی دهقان دهنوی هم به ترتیب درباره اقدامات انجام‌شده در حوزهٔ فناوری اطلاعات مرتبط با بانک مسکن و همچنین طرح‌ها و ایده‌های جدید قابل‌اجرا در بانک توضیحاتی را در جلسهٔ شورای مدیران ارائه کردند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */