خبر

به اندازه شماره پای خود «میلیون ریال» وجه نقد دریافت کنید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اولین برنده نمایشگاه الکامپ و قرعه‌کشی «پات میلیون ریال» شرکت کارت اعتباری ایران کیش، به اندازه شماره کفش خود (۴۰)، برنده ۴۰ میلیون ریال وجه نقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، غرفه شرکت ایران کیش واقع در سالن ۴۱، طی چهار روز برگزاری نمایشگاه الکامپ از روزهای بیست و پنجم تا بیست و هشتم آذرماه جایزه «پات میلیون ریال» را به بازدیدکنندگان اهدا می‌کند.

irmo-way2pay-95-09-25 irmo-2-way2pay-95-09-25 irmo-1-way2pay-95-09-25

برای شرکت در این مسابقه و قرعه‌کشی «پات میلیون ریال» بازدیدکنندگان با نصب نسخه جدید نرم‌افزار پات در نمایشگاه الکامپ، می‌توانند تکه‌های مختلف پازل یک عکس را که به شکل کدهای QR، پشت لباس برخی همکاران ایران کیش حکاکی شده را اسکن کنند و به وسیله این نرم‌افزار (پات)، آن عکس را کامل کنند تا در قرعه‌کشی پات میلیون ریال شرکت داده شوند. بازدیدکنندگان با نصب نرم‌افزار جدید پات و تکمیل این پازل، می‌توانند به اندازه شماره پای خود «میلیون ریال» وجه نقد دریافت کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید