راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بخش جانبی نمایشگاه الکامپ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از برگزاری آنلاین بخشی از برنامه‌های جانبی نمایشگاه بین‌المللی الکامپ خبر داد.

شیوع کرونا، بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی خاورمیانه در بخش ارتباطات را به تعطیلی کشاند و بیست و ششمین سال برگزاری آن به زمان نامعلومی موکول شد. نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که قرار بود ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه در ابعاد کوچک‌تر برگزار شود به اعلام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام پایان امسال برگزار خواهد شد.

تصمیم به تعویق نمایشگاه در راستای رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرفته شده است، اما از آن‌جایی که هنوز مشخص نیست این بیماری چطور و کجا قرار است کره زمین را به حالت عادی برگرداند، سازمان نصر تصمیم گرفت برخی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه را به صورت آنلاین برگزار کند.

سازمان نصر (سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور) در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد: «برنامه‌های جانبی ششمین دوره الکام‌استارز شامل الکام‌پیچ، پاویون سرمایه و شتاب، ماه آینده به صورت برخط برگزار می‌شود. این برنامه‌ها در راستای هدف توانمندسازی زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)، توسط «سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور» و با حمایت «سازمان فناوری اطلاعات ایران» و «معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری» برگزار می‌شود.»

 متقاضیان شرکت در این رویدادهای برخط می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب آخرین اخبار و اطلاعات به نشانی https://elecom-stars.ir، مراجعه کنند.

منبع ایرنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.