بانک‌ها

بعد از سامان پاسارگاد هم پرداخت موبایلی با ایرانسل را تجربه می‌کند

نوشته شده توسط رضا قربانی

به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگادخسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیرروابط‌عمومی بانک، در آیین افتتاح شعبه میدان هاشمیه مشهد، گفت: سیستم پرداخت همراه مبتنی بر بستر USSD بانک پاسارگاد با بهره گیری از تکنولوژی USSD و با همکاری شرکت ایرانسل راه اندازی شده و برای مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل قابل استفاده است. وی ادامه داد: برای استفاده از این خدمت نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن‌همراه با سیم کارت ایرانسل نیست و فقط با گرفتن شماره #۷۲۰* از روی گوشی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توان وارد منوی این برنامه شد. رفیعی ضمن بیان این مطلب که خدمات این سیستم قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است، افزود: هم‌وطنان گرامی از طریق این سیستم قادر خواهند بود از امکاناتی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ ایرانسل، دریافت موجودی کارت و انتقال کارت به کارت( مخصوص مشتریان بانک پاسارگاد ) بهره‌مند شوند.

گفتنی است هم‌میهنان عزیز می‌توانند برای اطلاع از نحوه فعال‌سازی این سیستم و کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعبه‌ها و یا سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bankpasargad.com مراجعه و یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید