بانک‌ها

در شهریور هم مثل مرداد، مردم با صادرات ۴ میلیون قبض پرداخت کردند

مشتریان بانک صادرات ایران از طریق امکانات مکانیزه این بانک طی شهریور ماه سال جاری۴ میلیون قبض خدمات شهری خود را به صورت غیر حضوری و بدون مراجعه به شعب پرداخت نمودند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارتقای کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و همچنین تسهیل و تسریع در ارائه خدمات بانکی، نسبت به راه اندازی سیستم‌های مکانیزه دریافت قبوض خدمات شهری اقدام نموده که بر این اساس در شهریور ماه سال جاری مشتریان این بانک و دارندگان کارت بانک‌های عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه‌های خود‌پرداز، تلفنبانک (۰۹۶۰۲)، دستگاه‌های pos، سیستم بانکداری اینترنتی و همراه بانک، ۴ میلیون انواع قبوض خدمات شهری خود را پرداخت نموده‌اند.

بنابراین گزارش مشتریان این بانک از طریق دستگاه‌های خود‌پرداز ۱.۸میلیون، تلفنبانک یک میلیون، دستگاه‌های پایانه فروشگاهی (pos) یک میلیون، همراه بانک ۱۴۰ هزار و سیستم بانکداری اینترنتی۶۰ هزار قبوض خود را پرداخت نموده‌اند. این گزارش می‌افزاید: مجموع تعداد قبوض دریافتی در شهریور ماه سالجاری از طریق امکانات مکانیزه بانک صادرات ایران چهار میلیون قبض بوده که وجه آن بالغ بر ۱.۵ میلیارد ریال گردیده است.

گفتنی است استفاده از سیستم‌های مکانیزه پرداخت قبوض خدمات شهری بانک صادرات نقش بسزایی در صرفه جویی وقت و هزینه مشتریان، کاهش ترافیک و آلودگی هوا و جلب رضایتمندی مشتریان دارد.

لازم به ذکر است دارندگان سپهر کارتهای بانک صادرات و کارت بانک‌های عضو شبکه شتاب به راحتی می‌توانند طی تماس با شماره تلفن ۰۹۶۰۲ (صدای سپهر) و یا مراجعه به دستگاه‌های خود‌پرداز این بانک در سراسر کشور که مجهز به سیستم بارکدخوان است و همچنین عضویت در سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات، قبوض خدمات شهری خود را بصورت رایگان پرداخت نمایند.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید