بانک‌ها

انتقال وجه اینترنتی: اینترنت بانک تجارت به پایا مجهز می‌شود

نوشته شده توسط رسول قربانی

بانک تجارت با ایجاد لینک «پایا» در سامانه بانکداری اینترنتی خود امکان انتقال وجه بین بانکی با مبالغ کمتر از ۱۵۰ میلیون ریال را فراهم کرده است.

به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک تجارت مشتریان این بانک می‌توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir  و ورود به «بانکداری اینترنتی»، با انتخاب لینک پایا و با درج کد شبای حساب مقصد مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهند.

مشتریان این بانک که قصد آگاهی از کد شبای حساب خود را دارند می‌توانند به صفحه اصلی سایت بانک تجارت مراجعه کرده و با ورود به لینک «شناسه حساب بانکی شبا» با درج شماره حساب خود در لینک مربوطه شماره شبای حساب خود را دریافت کنند.

مشتریانی که به خدمات الکترونیکی مذکور دسترسی ندارند، می‌توانند به شعبه‌ای که در آن حساب دارند مراجعه کرده و از این خدمات بهره‌مند شوند.

از دیگر مزایای سامانه اینترنت بانک تجارت اطلاع از سایر حساب‌ها و امکان انتقال وجه به حسابهای دیگران، مشاهده صورتحساب، انتقال وجه بین بانکی (ساتنا)، پرداخت قبوض و دستور پرداختهای مستمر می‌توان نام برد.

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید