خبر

جشنواره طراحی کارت هدیه بانک سامان برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک سامان در راستای تعامل با هنرمندان کشور و همچنین بهره‌مندی از تنوع طرح‌ها و ایده‌های خلاق، نخستین جشنواره طراحی کارت هدیه بانکی را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، منصور مؤمنی رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره با اعلام این خبر اظهار داشت: «شرکت در این جشنواره برای تمام طراحان و هنرمندان ایرانی بدون هیچ‌گونه محدودیتی آزاد است و آثار دریافتی توسط هیئت انتخاب آثار بررسی می‌شود. آثار راه‌یافته به جشنواره، پس از داوری در نمایشگاهی با همین عنوان به نمایش گذاشته می‌شود که در مراسم پایانی آن، جوایز طراحان برگزیده اهدا خواهد شد.»

رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره تصریح کرد: «هیئت انتخاب و داوری آثار شامل تهمتن امینیان، محمدرضا دوست‌محمدی، مهران زمانی، مجید عباسی و منصور مؤمنی است.»

مؤمنی گفت: «تمام طراحان گرافیک، تصویرگران و هنرمندان ایرانی می‌توانند حداکثر تا تاریخ بیستم دی‌ماه آثار خود را با محوریت یکی از موضوع‌های چهارگانه جشن‌های مذهبی، جشن‌های ملی و خانواده یا موضوع آزاد طراحی و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.»

او خاطرنشان کرد: «مراسم پایانی و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره اسفندماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.»

طراحان گرافیک، تصویرگران و هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند یا با دبیرخانه جشنواره با شماره ۲۳۰۹۵۵۰۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید