شرکت‌ها پرداخت

مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان خبر داد: قرعه‌کشی آنلاین روی کارت‌خوان پککو فعال شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) به‌عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های پرداخت الکترونیک (PSP) کشور که همواره به دنبال نوآوری در صنعت پرداخت کشور بوده، این بار پایانه‌های فروشگاهی خود را به سیستم قرعه‌کشی آنلاین روی کارت‌خوان پککو – قرعه‌کشی در لحظه خرید – مجهز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، مهندس عبدالعظیم قنبریان مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر افزود: «پککو در این جشنواره که در قالب یک کمپین جذاب تحت عنوان «جایزتو جا نذار» از تاریخ ۲۴ آبان ماه سال جاری آغاز شده است به دو گروه از مشتریان شامل دارندگان دستگاه کارت‌خوان پککو و صاحبان کارت‌های بانکی عضو شتاب به‌صورت روزانه جایزه اهداء خواهد کرد.»

کمپین استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان پککو به نام «جایزتو جا نذار»

کمپین استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان پککو به نام «جایزتو جا نذار»

وی گفت: «شرکت پککو به‌منظور ارج نهادن به مشتریان خود و همچنین واگذار نمودن حق انتخاب به برندگان برای دریافت کالای باکیفیت و موردنظر خود شرکت دیجی کالا را که یکی از بزرگ‌ترین و خوش‌نام‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در کشور است برای انجام امر انتخاب کرده است.»

.

جزئیات قرعه‌کشی آنلاین کارت‌خوان پککو

قنبریان افزود: «در این جشنواره دارندگان کارت‌های بانکی که در هنگام خرید برنده شده‌اند در انتهای رسید خرید خود یک کد دریافت می‌کنند و سپس با مراجعه به سایت gift.pec.ir و درج مشخصات خود با اخذ کد خرید دیجی کالا به سمت سایت digikala.com هدایت شده و با توجه به مبلغ جایزه، هدیه خود را انتخاب کرده و به سهولت درب منزل دریافت خواهند نمود.»

مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان خبر داد: قرعه‌کشی آنلاین روی کارت‌خوان پککو فعال شد

مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان خبر داد: قرعه‌کشی آنلاین روی کارت‌خوان پککو فعال شد

تجارت الکترونیک پارسیان در اجرای این کمپین روزانه به ۲۰۰ نفر از دارندگان کارت‌خوان خود و ۲۰۰ نفر صاحبان کارت‌های بانکی که خرید خود را از طریق پایانه‌های فروشگاهی این شرکت انجام می‌دهند جایزه اهداء خواهد کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۷ دیدگاه

 • با سلام
  امروز با یکی از این دستگاه های کارتخوان پارسیان ۱۰۰۰۰۰ تومان برنده شدم.
  ولی وقتی کد جایزه رو در سایت مذکور وارد کردم اخطار داد : کد مورد نظر یافت نشد
  اگه سرکاریه اطلاع بدید خواهشا
  با تشکر

 • باسلام وامید موفقیت بیشتر .من امروز ۲۶/۶/۱۳۹۶درحال خرید ترافیک parsonlineبودم که اعلام شد برنده ۲۰۰ گیگابایت شده ام وکد در یافت جایزه هم بمن داده اند تماس گرفتم باشماره ۰۲۱-۲۳۱۸ متاسفانه کلا اظهار بی خبری میکنند مرا راهنمایی کنید ممنون موفق باشید

  • خیلی منتظر شدم متاسفانه جوابی دریافت نکردم در رابطه با ۲۰۰ گیگابایت ترافیک که برنده شده ام لطفا مرا مطلع سازید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید