خبر

اپلیکیشن رفاه پرداخت بانک رفاه راه اندازی شد / لینک دانلود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با استفاده از اپلیکیشن رفاه پرداخت می‌توان کلیه عملیات مربوط به پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت حق بیمه کارفرمایان تامین اجتماعی، خرید شارژ مستقیم تلفن همراه و استعلام و پرداخت بدهی همراه اول را به سهولت روی تلفن همراه خود انجام داد.

استفاده از این برنامه نیاز به اتصال به اینترنت نداشته و کلیه خدمات پرداخت آن با استفاده از سامانه USSD که کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای کاربران در بر ندارد صورت می پذیرد.

نسخه اندروید اپلیکیشن رفاه پرداخت را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

منبع: بانک رفاه

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۳ دیدگاه

  • با سلام
    سایت بانک رفاه یک سایت راحت و عملی نیست کسانیکه وارد سایت میشوند یا میخواهند قبضی پرداخت نمایند و یا پولی جابجا کنندو یا……. این موارد بایستی بصورت بولد و مشخص در معرض دید افراد قرار گیرد در حالیکه من نیمساعته که میخواهم یک قبض پرداخت نمایم و تا حالا نتوانستم اینکار را انجام بدم

  • برنامه همراه بانک وغیره بانک رفاه افتضاحه من اکثر موقع نمیتونم با همراه بانک رفاه کار کنم همش میزنه عدم ارتباط با شبکه

دیدگاهتان را بنویسید