تلفن همراه تلفن همراه دنیا

دسترسی راحت‌تر به اندروید پی از طریق اپلیکیشن‌های بانکی

اپلیکیشن اندروید پی
نوشته شده توسط محدثه دهباشی

گوگل با چندین بانک ازجمله Bank of America شروع به همکاری جدیدی کرده است. این همکاری موجب می‌شود تا مشتریان این بانک‌ها بتوانند از طریق اپلیکیشن‌های بانکی خود، کارت‌های بانکی‌‌شان را به اندروید پی اضافه کنند.

تا قبل از این، گوگل به مشتریان بانک‌های طرف قراردادش این امکان را می‌داد تا از طریق اپلیکیشن خود گوگل بتوانند کارت‌های بانکی‌شان را به اندروید پی اضافه کنند.

این اقدام جدید که در بانک‌های BofA، Bank of New Zealand، Discover، Poland’s mBank و USSA انجام شده است، درواقع راهکاری برای ارائه آسان‌تر و راحت‌تر خدمات است.

بعدازاین مشتریان این بانک‌ها تنها با یک کلیک می‌توانند کارت بانکی خودشان را به اندروید پی اضافه کنند و در کسری از ثانیه، از خدماتی از قبیل پرداخت‌های غیر تماسی، آنلاین و درون اپلیکیشن استفاده کنند.

گوگل هم این خبر خوش را این‌طور اعلام کرد: «اگر هنوز اپلیکیشن اندروید پی را دانلود نکرده‌اید جای هیچ نگرانی نیست. شما می‌توانید تنها از طریق همراه بانک خود به‌راحتی به خدمات و قابلیت‌های اندروید پی دسترسی کامل داشته باشید.»

منبع: Finextra

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید