تلفن همراه شرکت‌ها

نگاهی به آخرین وضعیت انتقال وجه کارت به کارت توسط اپلیکیشن‌های پرداخت

نوشته شده توسط مینا حاجی

حدود هفت ماهی می‌شود که شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای پرداخت (PSP) سرویس کارت به کارت شتابی (انتقال وجه شتابی) را به اپلیکیشن‌های پرداخت خود اضافه کرده‌اند. در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به آخرین وضعیت سرویس کارت به کارت روی اپلیکیشن‌های پرداختی شرکت‌های PSP و ببینیم که تا به امروز از مبدأ چند بانک می‌شود از طریق هر یک از این اپ‌ها انتقال وجه انجام داد.

البته باید بگوییم که در بین اپ‌های شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای پرداخت، اپلیکیشن «همراه کارت» شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به دلیل اینکه حدود ۳ سال است که با ارائه خدمات مشابه یکی از رقبای مطرح اپلیکیشن‌های پرداختی شرکت‌های PSP محسوب می‌شود نیز به چشم می‌خورد.

ببینید: اپ‌های شرکت‌های PSP امکان کارت به کارت کدام بانک‌ها را دارند؟

در جدول زیر اپلیکیشن‌های پرداخت ۹ شرکت شامل اپلیکیشن «آپ» شرکت آسان پرداخت پرشین، «آوا پرداخت» فن‌آوا کارت، «ایوا» پرداخت الکترونیک سداد، «پات» کارت اعتباری ایران کیش، «تاپ» تجارت الکترونیک پارسیان، «سکه» به پرداخت ملت، «۷۲۴» پرداخت الکترونیک سامان، «هف‌هشتاد» پرداخت نوین آرین، «همراه کارت» تجارت الکترونیکی ارتباط فردا هستند، آمده است.

برای مشاهده فایل با کیفیت جدول زیر اینجا را کلیک کنید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • با سلام
    در اپلیکیشن پات شرکت کارت اعتباری ایران کیش امکان کارت به کارت از مبدا بانک شهر و حکمت ایرانیان وجود دارد که در جدول فوق به آن ها اشاره نشده است.
    با تشکر

/* ]]> */