انتخاب سردبیر شرکت‌ها موبایل

اپ‌های شرکت‌های PSP امکان کارت به کارت کدام بانک‌ها را دارند؟

نوشته شده توسط مینا حاجی

حدود یک ماه است که شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای پرداخت (PSP) در حال افزودن سرویس کارت به کارت شتابی (انتقال وجه شتابی) به اپلیکیشن‌های پرداخت خود هستند. از بین ۱۲ شرکت پرداخت دارای مجوز از شاپرک، ۸ شرکت دارای اپلیکیشن پرداخت هستند که تعدادی از آن‌ها سرویس کارت به کارت شتابی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده‌اند و درصورتی‌که کارت مبدأ شما متعلق به بانکی باشد که آن اپلیکیشن پشتیبانی ‌کند، می‌توانید به مقصد کلیه کارت‌های شتابی انتقال وجه انجام دهید.

هر چند محور فهرست زیر، سرویس کارت به کارت روی اپلیکیشن شرکت‌های PSP است ولی با توجه به اینکه اپلیکیشن «همراه کارت» شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا حدود ۳ سال است که با ارائه خدمات مشابه یکی از رقبای مطرح اپلیکیشن‌های پرداختی شرکت‌های PSP محسوب می‌شود، نمی‌توان این محصول را در این فهرست نادیده گرفت و باوجوداینکه مستقیماً توسط یک PSP ارائه نشده است، ولی در فهرست ما قرار دارد.

در ادامه و در جدول زیر اپلیکیشن‌های پرداخت این ۹ شرکت آمده است که می‌توانید ببینید کدام یک از این اپلیکیشن‌ها دارای این سرویس هستند و امکان انتقال وجه شتابی از مبدأ کدام بانک‌ها را پشتیبانی می‌کنند. این ۹ اپلیکیشن شامل اپلیکیشن «آپ» شرکت آسان پرداخت پرشین، «آوا پرداخت» فن‌آوا کارت، «ایوا» پرداخت الکترونیک سداد، «پات» کارت اعتباری ایران کیش، «تاپ» تجارت الکترونیک پارسیان، «سکه» به پرداخت ملت، «۷۲۴» پرداخت الکترونیک سامان، «هف‌هشتاد» پرداخت نوین آرین، «همراه کارت» تجارت الکترونیکی ارتباط فردا هستند.

نام اپ

نام بانک

آپآوا

پرداخت

ایواپاتتاپسکه۷۲۴هف‌

هشتاد

همراه

کارت

مجموع

۲۲۰۰۱۸۱۷۲۰۲۲۹

۱۴

آینده

  ✓ ✓   ✓ ✓  

اقتصاد نوین

   
  ✓ ✓ 

 

انصار

   ✓ ✓

ایران زمین

   ✓✓  ✓✓ 

پارسیان

✓    ✓✓  ✓ 

✓ 

پاسارگاد

       ✓  

 ✓

پست بانک ایران

   ✓ ✓ ✓

تجارت

   ✓  ✓   

✓ 

توسعه تعاون

✓     ✓   

 

توسعه صادرات ایران

        

 

حکمت ایرانیان

  ✓  ✓ ✓ ✓ 

✓ 

خاورمیانه

✓       ✓  

 

دی

   ✓ ✓✓ 

✓ 

رفاه

       ✓ 

 

سامان

 ✓   ✓✓  ✓ 

 ✓

سپه

✓    ✓✓  ✓ ✓  

 

سرمایه

    ✓ 

سینا

      ✓  

 

شهر

  ✓  ✓✓ 

صادرات ایران

        

 

صنعت و معدن

 ✓  ✓ ✓  ✓✓  

 

قوامین

  ✓  ✓ ✓ ✓ 

 

قرض‌الحسنه رسالت

 ✓    ✓ ✓✓   

 

قرض‌الحسنه مهر ایران

        

 

کارآفرین

        

 

کشاورزی

   ✓   ✓ 

گردشگری

✓      ✓  

 

مسکن

        

 

ملت

    ✓   

 

ملی ایران

   ✓ ✓ ✓  ✓ 

مهر اقتصاد

   ✓  ✓ ✓  

 

موسسه اعتباری توسعه

        

 

موسسه اعتباری کاسپین

        

 

موسسه اعتباری کوثر

 ✓        

 

موسسه اعتباری ملل

        

 

موسسه اعتباری نور

        

 

با توجه به اینکه شرکت‌های PSP در حال تعامل با بانک‌ها برای افزودن سرویس کارت به کارت شتابی به اپلیکیشن‌های پرداخت هستند و به‌طور پیوسته شاهد این هستیم که بانک‌های جدید تحت پوشش این سرویس این اپلیکیشن‌ها قرار می‌گیرند از همین رو این صفحه هم‌زمان با به‌روزرسانی‌های این اپلیکیشن‌ها به روز می‌شود.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

۲ دیدگاه

  • سلام من دقیقا نفهمیدم آیا کارت های مهر اقتصاد چطور توی آپ میشه کارت به کارت کرد اما با pos سامان کیش نمیشه کارت کشید ؟؟؟؟

/* ]]> */