موبایل

همه چیز درباره اپلیکیشن سکه

اپلیکیشن سکه، نرم‌افزار شرکت به پرداخت ملت است. اپلیکیشن سکه قابل‌نصب روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است که برای دانلود اپلیکیشن سکه می‌توانید از طریق مارکت‌های کافه بازار، مایکت، گوگل‌پلی و سیب اپ اقدام کنید.

 

ثبت نام در اپلیکیشن

بعد از نصب و دانلود اپلیکیشن و بازکردن برنامه ابتدا شماره همراه خود را وارد کنید تا کدفعالسازی برایتان ارسال شود. با واردکردن کدفعالسازی، وارد صفحه اول اپلیکیشن می‌شوید.

 

منوی اصلی اپلیکیشن

در منوی این اپلیکیشن ۸ خدمت وجود دارد که با کلیک روی آیکون هر خدمت، صفحه موردنظر برایتان باز می‌شود. در ادامه این ۸ خدمت آمده است:

 1. شارژ
 2. شارژ اینترنت
 3. قبض خدماتی
 4. پرداخت
 5. قبض موبایل
 6. کارت به کارت
 7. نیکوکاری
 8. شاپ کارت

۱. شارژ:

در صفحه‌ی این خدمت می‌توانید بعد از واردکردن شماره همراه و مبلغ موردنظر برای شارژ کردن، اطلاعات کارت‌ بانکیتان را که شامل «شماره کارت»، «رمز دوم»، «تاریخ انقضا» و «CVV2» است را وارد کنید تا فرایند خرید شارژ برایتان انجام شود.

۲. شارژ اینترنت:

برای شارژ اینترنت شماره همراهتان تنها کافی است که شماره همراه و مبلغ موردنظر برای شارژ و اطلاعات کارتتان را که شامل «شماره کارت»، «رمز دوم»، «تاریخ انقضا» و «CVV2» است را وارد کنید تا اینترنت همراهتان شارژ شود.

۳. قبض خدماتی:

در این قسمت می‌توانید با واردکردن «شناسه قبض» و «شناسه پرداخت» و همچنین با واردکردن اطلاعات کارت‌بانکی‌تان، قبض‌هایتان را پرداخت کنید.

۴. پرداخت:

در این بخش می‌توانید با واردکردن شماره فروشگاهی که این اپلیکیشن از آن حمایت می‌کند و مبلغ موردنظر، پرداختتان را انجام دهید. بعد از واردکردن این اطلاعات باید اطلاعات کارتتان را وارد کنید تا فرایند پرداخت تکمیل شود.

۵. قبض موبایل:

در این بخش ابتدا باید شماره تلفن همراه اولتان را وارد کنید و بعد از انتخاب نوع قبض (میان‌دوره یا پایان دوره) و واردکردن اطلاعات کارتتان، قبض موبایلتان پرداخت خواهد شد.

۶. کارت به کارت:

در حال حاضر از طریق اپلیکیشن سکه، فقط می‌توان از مبدا کارت‌های بانک ملت کارت به کارت کرد که برای این کار تنها کافی است «شماره کارت مبدا»، «شماره کارت مقصد» و «مبلغ» موردنظرتان را وارد کنید تا انتقال وجه انجام شود.

۷. نیکوکاری:

در این بخش می‌توانید مبلغ دلخواهتان را به خیریه موردنظرتان پرداخت کنید. در این قسمت بعد از انتخاب موسسه موردنظر و واردکردن مبلغ قابل پرداخت، تنها کافی است مشخصات کارتتان را وارد کنید تا مبلغ موردنظر به موسسه نیکوکاری موردنظر انتقال یابد.

مؤسساتی که در این اپلیکیشن هستند در ادامه آمده است:

 • کمیته امداد امام خمینی (ره)
 • کهریزک
 • مسجد جمکران
 • اشرف الانبیا
 • دارالاحسان

۸. شاپ کارت:

شاپ کارت نوعی کارت اعتباری است که دارندگان کارت می‌توانند از فروشندگان یا ارائه‌دهندگان کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) نسبت به خرید کالا یا خدمات موردنظر اقدام کنند. در این قسمت می‌توانید در فروشگاه‌های طرف قرارداد با سکه، مبلغ موردنظر را با تلفن همراه خودپرداخت کنید.

 

این اپلیکیشن یک منوی کشویی نیز دارد که گزینه‌های «تاریخچه تراکنش‌ها»، «کارت‌های بانکی»، «امتیاز سکه» و «درباره سکه» را داراست.

تاریخچه تراکنش‌ها: در این قسمت می‌توانید تراکنش‌هایی که با استفاده از این برنامه انجام داده‌اید را ببینید.

کارت‌های بانکی: در این بخش کارت‌های بانکی که در این اپلیکیشن ذخیره کرده‌اید قابل‌دیدن است. همچنین در این قسمت می‌توانید کارت جدید را نیز بیفزایید.

امتیاز سکه: با هر تراکنشی که در اپلیکیشن سکه انجام دهید امتیاز دریافت می‌کنید. در این قسمت می‌توانید امتیازتان را ببینید.

درباره سکه: در این قسمت «وب‌سایت سکه»، «ایمیل» و «شماره تماس تلفنی» این اپلیکیشن آمده است.

 

پشتیبانی اپلیکیشن سکه

درصورتی‌که در هنگام نصب و یا کار با اپلیکیشن سکه با مشکلی روبه‌رو شدید، می‌توانید با شماره ۲۷۳۱۲۷۳۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق آدرس ایمیل crm@behpardakht.com با پشتیبانی اپلیکیشن سکه در ارتباط باشید.

در صورت تمایل به آشنایی با محصولات مشابه می‌توانید به مطلب «دانلود و معرفی اپلیکیشن‌‌های پرداخت» مراجعه کنید و با اپلیکیشن‌های مشابه آشنا شوید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۷۹ دیدگاه