راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اولین رویداد ایشنورتک ایران توسط شتابدهنده فارابی و بیمه آرمان برگزار می‌شود

اولین دوره ماراتن برنامه‌نویسی بیمه شهید بهشتی تحت عنوان رویداد «BIMEHTECH» برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین بار در حوزه بیمه در ایران توسط شتاب‌دهنده فارابی و با حمایت بیمه آرمان به مدت سه روز از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ مهرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این ماراتن معرفی ظرفیت‌های بازار و فناوری‌های بیمه به دانشجویان مستعد و کارآفرینان علاقه‌مند است.

انتظار می‌رود ۴۰ تیم به‌صورت ۳ تا ۵ نفره در این ماراتن ثبت‌نام کنند. تیم‌ها توسط دبیرخانه رویداد گزینش شده و از بین آن‌ها ۲۰ تیم برتر برای شرکت در مسابقه انتخاب می‌شوند. اعضای تیم‌های شرکت‌کننده می‌توانند شامل برنامه نویسان سمت سرور و کاربر و طراحان کاربری و ظاهری باشند.

طی این مسابقه چالش‌هایی یک هفته قبل از رویداد درزمینهٔ بیمه به تیم‌ها ارائه می‌شود به‌صورتی‌که تیم‌های شرکت‌کننده احتیاجی به دانش بیمه‌ای ندارند و مهارت‌های فنی و ظاهری تیم‌ها اولویت دارد در روز پایانی مسابقه تیم‌ها به ارائه ایده‌های خود در برابر داوران مسابقه می‌پردازند. ملاک‌های داوری رویداد عبارت‌اند از: کسب‌وکار (زیرمجموعه‌های مدل درآمدی، طراحی ظاهری و کاربری)، فنی (زیرمجموعه‌های کد تمیز، توسعه و خلاقیت) و همین‌طور ارتباط با چالش است. داوران پس از ارزیابی و تصمیم گیری سه تیم برتر ماراتن را اعلام می‌کنند.

به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۰ میلیون، ۵ میلیون و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و همچنین تیم‌های برتر در این رویداد به دعوت شتاب‌دهنده فارابی و با حمایت بیمه آرمان فعالیت خود را در دوره شتاب‌دهی ادامه خواهند داد و از سرمایه‌گذاری و حمایت بیمه آرمان نیز بهره‌مند خواهند شد.

در این رویداد داوران و مربیانی از سوی بیمه آرمان، مجموعه شتاب‌دهنده فارابی و دانشگاه شهید بهشتی حضور خواهند داشت.

هدف بیمه آرمان برای برگزاری رویداد بیمه تک این است که حمایت و فرصتی را در اختیار جوانان و دانشجویان کشور بگذارد تا ایده‌های نوین خود را به یک کسب‌وکار تبدیل کنند و همچنین با استفاده از راه‌حل‌های نوینی که ارائه می‌شود خدماتی بهتر و سرویس‌دهی با کیفت بالاتر به مشتریان ارائه شود.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت بیمه تک www.bimehtech.com مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت