شرکت‌ها

لحظه شماری برای روشن شدن تکلیف معروف ترین پورشه ایران

قرعه‌کشی بزرگ اپلیکیشن تاپ
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شمارش معکوس برای انجام قرعه‌کشی یک دستگاه پورشه اپلیکیشن تاپ پککو آغاز شد.

یاسر علیزاده رئیس روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان  اعلام کرد: «قرعه‌کشی بزرگ اپلیکیشن تاپ طی هفته جاری و در برنامه تلویزیونی دورهمی با حضور ناظرین قانونی انجام و برنده مشخص خواهد شد.»

او گفت: «پس از انجام قرعه‌کشی و مشخص شدن برنده یک دستگاه خودروی پورشه امتیاز کاربران همچنان محفوظ بوده و به‌زودی با امتیازات کسب‌شده وارد جشنواره‌ای بزرگ با جوایز ارزنده نظیر یک جایزه ۳ میلیارد ریالی برای یک نفر و ۱۰۰ جایزه ده میلیون ریالی برای ۱۰۰ نفر خواهند شد.»

علیزاده ادامه داد کاربران می‌توانند اخبار مربوط به قرعه‌کشی و شرایط شرکت در جشنواره‌های جذاب تاپ را از طریق وب‌سایت www.pec.ir و www.topsho.ir پیگیری کنند.

پرداخت قبض، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو، پرداخت به مؤسسات خیریه ازجمله خدمات اپلیکیشن کاربردی تاپ به کاربران است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */