انتخاب سردبیر شرکت‌ها

سپ و تاپ تاییدیه نهایی به کارگیری شاپرک برای کارت‌خوان موبایلی را دریافت کردند

شاپرک در تاریخ ۱۶ آبان‌ماه ۹۶، آخرین فهرست وضعیت ارائه تأییدیه به کارت‌خوان‌های موبایلی شبکه پرداخت کشور را منتشر کرده است که این فهرست منتشر شده به شرح زیر است.

تفاوت این فهرست نسبت به فهرست قبلی که در تاریخ ۲۶ شهریورماه ۹۶ منتشر شده بود، این است که شرکت پرداخت الکترونیک سامان تاییدیه نهایی به کارگیری شاپرک روی دستگاه D180 از برند PAX و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نیز تاییدیه نهایی به کارگیری شاپرک را روی دستگاه L-450R از برند LYNX دریافت کرده‌اند.

همچنین در این فهرست، دستگاه‌ bbPOSWisePad2 از برند BBPOS International Limited نیز اضافه شده است. این دستگاه تأییدیه اولیه دستگاه پایانه را از شاپرک کسب کرده‌ است.

با توجه به اینکه مطابق مستند «الزام پرداخت‌های همراه مبتنی بر M-POS»، تأییدیه نهایی به کل راهکار (دستگاه پایانه موبایلی و نرم‌افزار موبایلی مربوط) ارائه می‌شود، لازم است هر شرکت PSP جداگانه تأییدیه نهایی را دریافت کند.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید