پی‌تک (PayTech)

امکان مشاهده جزئیات تردد آزادراهی / چگونه جزئیات عوارض آزادراهی را به‌صورت اینترنتی مشاهده کنیم؟

بعد از الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراه‌ها، یکی از دغدغه‌هایی که رانندگان با آن مواجه شده بودند، نبود امکان مشاهده جزئیات عوارض آزادراهی بود. به‌تازگی امکانی در سایت آیتول ایجاد شده است که رانندگان می‌توانند به‌صورت اینترنتی، جزئیات عوارض آزادراهی و پرداخت‌های خود را مشاهده کنند.

ببینید: پیگیری مشکلات پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها / شماره پشتیبانی

ببینید: نحوه خرید برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی

.

مشاهده جزئیات عوارض آزادراهی به‌صورت اینترنتی

برای مشاهده جزئیات عوارض آزادراهی خودرو خود به‌صورت اینترنتی، ابتدا وارد سایت  itoll.ir شوید. سپس روی گزینه «مشاهده جزئیات عوارض و پرداخت‌های گذشته» کلیک کنید تا وارد صفحه‌ای مانند صفحه زیر شوید.

در این صفحه با واردکردن شماره پلاک خودرو و شناسه ۱۷ رقمی خودرو (VIN) که روی کارت ماشین نوشته شده است و با کلیک روی گزینه «ورود به صفحه گزارشات و پرداخت شخصی» می‌توانید از جزئیات عوارض آزادراهی خودرو خود آگاه شوید. علاوه بر این موارد، می‌توانید پرداخت‌های گذشته خود از تمامی درگاه‌های پرداخت (اپلیکیشن‌ها و غیره) را مشاهده کنید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

  • برای من چندتا عوارض نوشته ولی چندتاش اشتباهه نمیدونم از کجاجوش آوردن.ای کاش همونجا امکان اعتراض هم میزاشتین.

  • هر وقت میان درستش کنن بدتر میشه.اینا که برای من نوشتن همش ایراد داره.کم کلا تاحالا قزوین زنجان نرفتم از کجا اینارو میارین؟شکر خدا پیگیری هم که جواب نمیده.