پی‌تک (PayTech)

پیگیری مشکلات پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها / شماره پشتیبانی

یکی از موضوعاتی که پس از الکترونیکی شدن چهار آزادراه «تهران-ساوه»، «تهران-قم»، «کرج-قزوین» و «قزوین-زنجان» برای رانندگان پیش آمده، این است که به گفته آن‌ها بدون عبور از این آزادراه‌ها، برایشان پیامک عدم پرداخت عوارض ارسال می‌شود و یا در هنگام استعلام، به آن‌ها مبلغی به‌عنوان عوارض آزادراهی نشان داده می‌شود.

بسیاری از افراد نیز به این موضوع اعتراض دارند که مبلغ عوارضی که برای آن‌ها ثبت می‌شود، بسیار بیشتر از آن چیزی است که قبل‌تر به‌صورت نقدی پرداخت می‌کردند.

برای پیگیری پیامک‌هایی که به‌اشتباه برای مالکان خودروهایی که از این آزادراه‌ها عبور نکرده‌اند، می‌توانید با شماره تلفن ۶۳۴۶۸۵۳۱-۰۲۱ تماس بگیرید و اعلام کنید که پیامک اشتباه برای پرداخت عوارض برایتان ارسال شده است و از راهنمایی مرکز تماس آنی‌رو استفاده کنید. از طریق این شماره همچنین می‌توانید بدهی عوارض آزادراهی خودرو خود را استعلام کنید و یا اگر شکایتی از میزان مبلغ عوارضی دارید، آن را اعلام کنید.

اما اگر از هر یک اپلیکیشن‌های «تاپ»، «کیپاد»، «اتول یار»، «دیجی پی»، «پرنا» و یا سامانه‌ «nspay.ir» عوارضتان را پرداخت کردید ولی همچنان هنگام استعلام، مبلغی به شما نمایش داده می‌شود و یا اگر در فرایند پرداخت عوارض از طریق یکی از این اپلیکیشن‌ها و یا سایر روش‌های پرداخت با مشکل مواجه شدید، باید با شرکت ارائه‌دهنده آن برنامه یا ابزار پرداخت، تماس حاصل کنید.

شماره پشتیبانی اپلیکیشن تاپ:

۰۲۱-۲۳۱۸

شماره پشتیبانی اپلیکیشن کیپاد:

٢٣۵٠۵-۰۲۱

شماره پشتیبانی اپلیکیشن اتول یار:

۰۲۱-۲۵۹۶۱۰۰۰

شماره پشتیبانی اپلیکیشن دیجی پی:

۰۲۱-۹۵۱۱۸۷۸۷

شماره پشتیبانی nspay:

۰۲۱-۶۳۴۶۸۵۳۱ / ۰۲۱-۵۴۵۴۷۰۰۰

توجه داشته باشید اگر از دوربین‌های موجود در این آزادراه‌ها شکایتی دارید، باید با شماره ۱۴۱ تماس بگیرید.

ببینید: معرفی تمام راه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها

ببینید: چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت آنی رو

ببینید: چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت nspay.ir

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲۳ دیدگاه

 • سلام
  این عوارض ها از کجا میاد تو سوابق چرا کسی رسیدگی نمیکنه بنده عوارضم رو صفر کردم هفته ی پیش دیروز بر حسب کنجکاوی استعلام گرفتم میبینم دوباره ۲۵۰۰ تومن بدهی زده
  اس ام اس برام اومده عوارضی زنجان قزوین بنده تو عمرم طرف زنجان نرفتم این مشکل برای تمام همکارام هم هست صفر میکنن دوباره بعد چند روز بدهی میزنه

 • این روش پرداخت عوارض مشکلاتی دارد
  ۱اینترنت پر سرعت همیشه در دسترس نیست
  ۲مهلت پرداخت عوارض کم است که موجب اعمال جریمه میشود
  ۳برای زمانهایی که سرور خطا دارد چه میشود

  • روش پرداخت عوارض اتوبانها به صورت ثبت دوربین با مشکل همراهه، دوربین اتوبان محمدیه به قزوین این ماه برای من ۳۰۰۰۰ریال بیشتر ثبت کرده، یک هفته است که از اتوبان نمیرم بازم برام عوارض میاد. کی مسئوله؟به چه شماره ای زنگ بزنیم؟۱۱۴پاسخ گو نیست. بورکینافاسو به داد ما برس.

  • سلام
   عوارض ساوه تا تهران را نقدی اولین عوارضی ۳۵۰۰ گرفت ،۲۳ اردیبهشت ۹۸
   بعدا من از طریق این سایت پیگیری کردم نوشته بود ۲۰۰۰ تومان بدهی،این ۲۰۰۰ تومان هم از طریق تاپ پرداخت کردم بازم میگه ۲۰۰۰ تومان بدهی دارید?این چرا این جوری عمل میکنه.
   جودکی از تهران

 • پلیس و راهداری دارن از کل دوربینهای بزرگراه ها استفاده میکنن برای من از رباط کریم وارد اتوبان ساوه میشم و حدود یک کیلو متر جلوتر وارد جاده فرودگاه امام میشم و برام در همین یک کلو متر تردد عوارض صادر میشه با ارداه راه تماس گرفتم که اعلام کردن با شرکت آنی رو تماس بگیرم و متاسفانه متوجه شدم که دارن از تمامی دوربین های بزرگراه ها استفاده میکنن و برا هر ترددی حتی ۵۰۰ متر عوارض صادر میشه.
  چه تدبیری؟!!!!

 • سلام
  من این ماشین روتازه گرفتم ازشهر هم بیرون نرفتم اون وقت عوارضی تهران قم واسه من پیامک زده عدم پرداخت عوارضی باشماره ۰۲۱۶۳۴۶۸۵۳۱ هم هربارتماس میگیرم همش مشغوله الان باز برام پیامک آمده تا۴۸ ساعت دیگه جریمه میشوید

 • بنده ساکن اردبیل هستم و مدت طولانی ای هست که اصلا وارد آزادراه نشدم.با این حال پیامکی برام ارسال شده که اگه عوارض رو پرداخت نکنم توسط پلیس جریمه خواهم شد.جالبه که با مراجعه به سایت nspay.ir عوارض ۳۵۰۰ تومانی برام درج شده بود. به شماره های اعلامی هم زنگ میزنم کسی پاسخگو نیس.چرا وقتی سیستمی کامل نیست اینقدر اصرار به استفادش دارند؟

 • با سلام من ساکن نسیم شهر هستم وحدود ده دقیقه باعوارضی فاصله دارم برای کار به تهران میام واقعا درسته که با اون وضع اسفالت و مسافت کم من روزی ۶۰۰۰ تومان عوارض پرداخت کنم اون کسی که این قانون رو وضع میکنه واقعا از بین ما مردمه درد مردم رو میدونه ماهانه من باید ۱۸۰ بابت عوارض بدم واقعا درسته با حقوق ۱۷۰۰

 • لطفا پیگیری کنید مبلغ عوارض کم بشه
  به خدا ما کارگریم نداریم روزی ۴ هزار تومان از پرند تا تهران عوارض بدیم.
  یه راه برای پرند پیشنهاد بدن ما از اون مسیر بریرم و وارد اتوبان نشیم
  من ندارم روزی ۴ هزار تومان بدم

 • سلام
  این سامانه منبع درامدی شده برای اینها
  از شهر خارج نشدم امسال ۲دفعه پیامک اومده عوارض پرداخت کن وگرنه جریمه میشی
  همه هم از ترس سی تومن جریمه پرداخت میکنن
  اینجوری که نمیشه الکی مردمو بتیغید

 • سلام اگر استعلام عوارض خودرو مربوط به هر خودرو عکس و ساعت وتاریخ و محل تردد آن پیش بینی بشه خیلی خوبه هر مالک خودرو با مشخصات خودش وارد صفحه وب مربوط به خوردوش جهت استعلام بشه دیگه بهانه ای ندارند من از این محل عبور نکردم یا خودروی من نبوده است . و برای ساکنان نزدیک اتوبان ساوه که مجبورن روزی چند مرتبه از این محل عبور کنند و راهی دیگه ندارن هم شرایطی ایجاد بشه با هزینه زیاد زندگی نمی شه هر روز عوارض خیلی زیادی متحمل بشوند با تشکر

 • سلام
  هر چند وقت یک بار بدون اینکه از آزادراه استفاده کرده باشم برای من بدهی منظور میشود ، هفته گذشته با شماره پشتیبان nspay تماس گرفتم و این موضوع را اعلام کردم ، بعد از آن مجدا ۲۰۰۰۰ ریال به بدهی من اضافه شد ، پیشنهاد میکنم دقت بیشتری در راه اندازی این سیستم داشته باشید تا بتوانید اطمینان مردم را به خود جلب کنید .

 • چخبره دهنمونو سرویس کردین به کی باید بگیم هر هفته پیام میاد اگه تا ۴۸ ساعت هم. واریز نشه جریمه میشیم وقتی ازادراه نیومدم پول چی بدم

 • ما ساکن پرند هستیم و هر گز در اتوبان تهران ساوه عوارض پرداخت نمیکردیم چون دو تا عوارض بود یکی خروجی تهران و دیگری بعد از پرند و هر کسی از هردو عوارضی رد میشد باید یک عوارض پرداخت میکرد و عملا ساکنین شهریار ، رباط کریم ،پرند و شهرهای بین دو عوارضی از پرداخت عوارض معاف بودند ،اما بعد از مکانیزاسون از همه بدون در نظر گرفتن شرایط گذشته عوارض الکترونیک دریافت می شود !!حال سوال اینجاست که آیا می شود راهور و وزارت راه از این موضوع بی اطلاع باشند ؟شما مردم ضعیف تهران را به پرند و مسکن مهر تبعید کردید و حالا همان ضعفا باید ماهانه ۳ برابر یارانه شان عوارض راه بدهند ؟

 • متاسفم براتون که بلد نیستید سیستم خودتونو با بانکها همزمان کنید تا پرداختها فوری در آن ثبت شود وقتی هم با nspay و پشتیبانی ۵۴۵۴۷۰۰۰ تماس گرفته و شکایت می کنیم خوب برخورد نمی کنند و فقط فرم پر می کنند برای ۲۵۰۰ تومان عوارض که از بانک شهر پرداخت کرده ام ولی ثبت نشده دو بار از شهر دیگری با شهر تهران تماس گرفتم تا شکایت کنم که مردمو اذیت نکنید با این پیامهاتون. اقا بلد نیستید برید پی کارتون.

 • امروز ۲۰ تیر ماه من ۱۶ هزار تومان عوارض داشتم بدون اینکه پرداخت کنم خودش صفر شده.خدا کنه به حساب یه بیچاره ای نرفته باشه. دولت با این کارها فقط به مردم ضرر زده بعد میاد میگه ما مشکلات حل کردیم.کجاش حل شده؟فقط دارین بزرگ نمایی میکنید.

 • مهمترین مشکلی که در حال حاضر این سیستم دارد عدم اعلام سابقه تردد شامل ساعت، تاریخ و محل تردد است. برای بنده پیامک آمد، از ترس جریمه نشدن پرداخت کردم متوجه شدم اشتباه شده. الان هم دستمان به جایی نمیرسد و کسی پاسخگو نیست.

 • طرحی که بدون پشتیبانی باشه و مشکلات رفع نشه میشه همین مزخرفی که میبینیم
  من عوارض پرداخت میکنم بازم چند رو زبعد برام بدهی میاد
  دو ماه اصلا تو اوتوبان نرفتم اما بازم برام بدهی عوارض میاد
  این چه وضعیه

 • اصلا راضی نیستم این مبلغ عوارضی هارو چون بنده حاشیه اتوبان ساوه شهرک اورین سکونت دارم و هرروز چهار هزارتومان برای یه اتوبان کزایی با اون چاله های فضایی که دارم پرداخت میکنم و به هرجاهم زنگ زدم پیگیر شدم جواب قانع کننده ای دریافت نکردم چرا برا اجرا طرحی که میخوان انجام بدن تمام جوانب شو درنظر نمیگیرن یه شبه عوارضو الکتریکی کردن و این همه نال و نفرین براخودشون خریدن و چند ماهه نمیتونن مدیریتش کنن که انقد حق امثال ما که پول نداریم تو این گرونی تو تهران مسکن تهیه کنین و براحتی که یه جریمه رو خنجری کردین بالاسر مردم داریم پرداخت می‌کنیم و اصلا قرونی راضی نیستیم

/* ]]> */