پی‌تک (PayTech)

پیگیری مشکلات پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها / شماره پشتیبانی

نوشته شده توسط مینا حاجی

یکی از موضوعاتی که پس از الکترونیکی شدن چهار آزادراه «تهران-ساوه»، «تهران-قم»، «کرج-قزوین» و «قزوین-زنجان» برای رانندگان پیش آمده، این است که به گفته آن‌ها بدون عبور از این آزادراه‌ها، برایشان پیامک عدم پرداخت عوارض ارسال می‌شود و یا در هنگام استعلام، به آن‌ها مبلغی به‌عنوان عوارض آزادراهی نشان داده می‌شود.

بسیاری از افراد نیز به این موضوع اعتراض دارند که مبلغ عوارضی که برای آن‌ها ثبت می‌شود، بسیار بیشتر از آن چیزی است که قبل‌تر به‌صورت نقدی پرداخت می‌کردند.

برای پیگیری پیامک‌هایی که به‌اشتباه برای مالکان خودروهایی که از این آزادراه‌ها عبور نکرده‌اند، می‌توانید با شماره تلفن ۶۳۴۶۸۵۳۱-۰۲۱ تماس بگیرید و اعلام کنید که پیامک اشتباه برای پرداخت عوارض برایتان ارسال شده است و از راهنمایی مرکز تماس آنی‌رو استفاده کنید. از طریق این شماره همچنین می‌توانید بدهی عوارض آزادراهی خودرو خود را استعلام کنید و یا اگر شکایتی از میزان مبلغ عوارضی دارید، آن را اعلام کنید.

اما اگر از هر یک اپلیکیشن‌های «تاپ»، «کیپاد»، «اتول یار»، «دیجی پی»، «پرنا» و یا سامانه‌ «nspay.ir» عوارضتان را پرداخت کردید ولی همچنان هنگام استعلام، مبلغی به شما نمایش داده می‌شود و یا اگر در فرایند پرداخت عوارض از طریق یکی از این اپلیکیشن‌ها و یا سایر روش‌های پرداخت با مشکل مواجه شدید، باید با شرکت ارائه‌دهنده آن برنامه یا ابزار پرداخت، تماس حاصل کنید.

شماره پشتیبانی اپلیکیشن تاپ:

۰۲۱-۲۳۱۸

شماره پشتیبانی اپلیکیشن کیپاد:

٢٣۵٠۵-۰۲۱

شماره پشتیبانی اپلیکیشن اتول یار:

۰۲۱-۲۵۹۶۱۰۰۰

شماره پشتیبانی اپلیکیشن دیجی پی:

۰۲۱-۹۵۱۱۸۷۸۷

شماره پشتیبانی nspay:

۰۲۱-۶۳۴۶۸۵۳۱ / ۰۲۱-۵۴۵۴۷۰۰۰

توجه داشته باشید اگر از دوربین‌های موجود در این آزادراه‌ها شکایتی دارید، باید با شماره ۱۴۱ تماس بگیرید.

ببینید: معرفی تمام راه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها

ببینید: چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت آنی رو

ببینید: چگونگی استعلام بدهی عوارض آزادراهی خودرو در سایت nspay.ir

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */