خبر پرداخت

انگلیسی‌ها موبایلی بلیت قطار می‌خرند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت خدمات ریلی انگلیس برای مسافران این کشور نرم‌افزار خرید بلیت قطارهای این کشور را عرضه کرد.

شرکت فرست کپیتال کانکت، یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ریلی در انگلستان به تازگی نرم افزاری مخصوص تلفن‌های همراه شهروندان این کشور عرضه کرده است که این قابلیت را به کاربران می‌دهد تا بتوانند بلیت قطار را از طریق تلفن همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا استفاده از رایانه خریداری کنند.

کاربران می‌توانند با دانلود این نرم افزار در زمان‌های مختلف پیک و غیر پیک اقدام به خرید بلیت قطار کنند.

بلیت‌های خریداری شده از طریق تلفن همراه، توسط بارکدی بر روی صفحه نمایشگر گوشی قابل ارائه هستند که اسکنرهای موجود در ایستگاه‌ها قادر خواهند بود آنها را شناسایی و تأیید کنند.

این نرم افزار اطلاعات جانبی مختلفی در مورد سفر های ریلی، قطارها، و زمانبندی حرکت قطارها را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. این نرم افزار همچنین با ثبت مشخصات حساب کاربری افراد، این امکان را به افراد می دهند که در مدت زمان کوتاه و بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعت کاربری اقدام به خرید هر تعداد از بلیت های قطارهای مختلف کنند.

منبع: فارس

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید