راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت کرایه تاکسی در اصفهان بدون نیاز به پول نقد با اپلیکیشین اصکیف

شرکت به پرداخت ملت با همکاری شهرداری و شرکت تاکسیرانی اصفهان زیرساخت لازم را در جهت مبارزه با شیوع کرونا برای پرداخت کرایه تاکسی در اصفهان بدون نیاز به پول نقد به صورت رایگان برای شهروندان و رانندگان ایجاد کرد.

مسافران تاکسی در اصفهان می‌توانند در صورت استفاده از تاکسی‌های متصل به سامانه اصکیف (کیف پول الکترونیکی شهروندان اصفهانی) کرایه خود را بدون دغدغه بابت داشتن پول نقد یا وجود پول خرد برای دریافت مابقی کرایه، تنها با اسکن‌کردن بارکد دوبعدی (QR) نصب‌شده در داخل تاکسی پرداخت کنند و همچنین به رانندگان هم در همان لحظه در برنامه اصکیف نسخه راننده پیغام «پرداخت با موفقیت انجام شد» نمایش داده می‌شود و قادر خواهند بود با مراجعه به منوی گزارشات نسبت به دریافتی‌های خود مطلع شوند.

برای برخورداری از این خدمت، رانندگان تاکسی به دو روش می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند:

۱- ثبت نام از طریق کمک گرفتن از نیروها و ترویج کنندگان اصکیف مستقر در سطح شهر و میادین و ایستگاه‌های اصلی رانندگان تاکسی

ترویج کنندگان اصکیف در سطح شهر اصفهان با لباس و آرم تجاری شرکت به پرداخت ملت به رانندگان تاکسی مراجعه می‌کنند و با ارائه قرارداد پذیرندگی، توضیحات و آموزش‌های لازم را ارائه داده و سه عدد بارکد دو بعدی را به راننده تحویل می‌دهند که یکی برای صندلی جلو و دو عدد در صندلی‌های عقب نصب می‌شوند. این بارکد‌ها حداکثر ۷۲ ساعت پس از تایید پذیرندگی فعال و به شماره حساب رانندگان متصل و قابل استفاده خواهد بود.

۲- ثبت نام از طریق وب‌سایت شرکت به پرداخت ملت

پس از مراجعه به وب‌سایت شرکت به‌پرداخت ملت به نشانی behpardakht.com و انتخاب منو پذیرندگان و انتخاب درخواست پذیرندگان تاکسی اصفهان نسبت به تکمیل اطلاعات خود و دریافت کد رهگیری اقدام کرده و پس از ۷۲ ساعت برای هماهنگی جهت تکمیل فرایند از سر شماره رسمی شرکت به پرداخت با درخواست کنندگان تماس گرفته می‌شود.

شهروندان می‌توانند از طریق ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۱۷۳۰۳۰ و یا از طریق مارکت‌های مورد اشاره (کافه بازار و گوگل پلی) نسبت به دریافت و نصب اپلکیشین اصکیف اقدام کنند.

منبع روابط عمومی به‌پرداخت ملت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.