بانک‌تک (BankTech)

آموزش چگونگی پرداخت اینترنتی اقساط بانک ملی با سامانه بام

نسخه ارزی بام

محمدرضا نورشید؛ رده / امکان پرداخت اقساط تسهیلات برای سامانه بام بانک ملی محیا شده است و می‌توانید با استفاده از سرویس پرداخت اقساط وام از آن بهره ببرید؛ با استفاده از این امکان، کاربر سامانه بام می‌تواند علاوه بر مشاهده اطلاعات تسهیلات خود، اقساط خود را نیز پرداخت کند.

در این مطلب سعی داریم تا چگونگی پرداخت اینترنتی اقساط بانک ملی با سامانه بام را به شما نشان دهیم.

برای پرداخت تسهیلات در بام باید به منوی تسهیلات/ پرداخت اقساط بروید.

Parta-5-Way2pay-95-11-19

تسهیلات خود را انتخاب کنید و در این قسمت ضمن مشاهده جزییات تسهیلات خود همچون کد تسهیلات، میزان تسهیلات، مبلغ وام، مبلغ باقی‌مانده، تاریخ تنظیم قرارداد، سرسید اقساط، تعداد اقساط پرداخت‌شده، بدهی تأخیر اقساط و … پرداخت اقساط خود را انجام دهید.

Parta-6-Way2pay-95-11-19

Parta-1-Way2pay-95-11-19

البته در این قسط باید مبلغ پرداختی هر قسط را به‌صورت دستی وارد کنید و این مبلغ از حساب شما کسر خواهد شد.

.

گزارش تسهیلات

در بخش گزارش تسهیلات می‌توانید فهرست گزارش تسهیلات پرداختی خود را ببینید که البته به همین راحتی با یک نگاه جواب سؤالات خود را نخواهد یافت و کمی دچار سردرگمی خواهید شد.

Parta-2-Way2pay-95-11-19

همین‌طور اطلاعات ۳۰ تراکنش آخر از تراکنش‌های پرداخت اقساط تسهیلات نیز در این سامانه قابل‌مشاهده است.

Parta-3-Way2pay-95-11-19

در بخش نمودار وضعیت پرداخت تسهیلات نمودارهایی از اصل وام، اقساط معوق، باقی‌مانده، بازپرداخت منظم، بازپرداخت به نسبت منظم و نامنظم خواهید دید؛ ولی تنها موردی که به شما کمک خواهد کرد، گزارش مبلغ جریمه پرداختی است که نشان می‌دهد چه مقدار جریمه بابت تأخیر در پرداخت اقساط را به‌حساب بانک ملی واریز کردید.

Parta-4-Way2pay-95-11-19

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

  • چرا بانک های ملی در همه شعبه هاشون در تمومی شهرها پرداخت کردن اقساط و قسط ها را غیر حضوری نمی کنند تا اینقدر شاهد صف و شلوغی در این بانک های ملی نباشیم و دلیل شلوغ بودن خیلی زیاد این بانک های ملی آوردن قسط در همین بانک های ملی و شعبه هایش شده است و خواهشمندیم از همه بانک های ملی که مشتریانی را که قسط دارند به پرداخت غیرحضوری , که یک راهش از طریق برنامه بام است را کاملا قطعی کنند و دیگه نباید بخاطر عده ای که می خواهند حضوری در این بانک ها قسط بدهند باعث شلوغی بیش از حد شوند و همچنین وقت دیگران را هم بگیرند و نیاوردن قسط در این بانک ها پس چرا قانونی نمی شود که پرداخت قسط ها بصورت اینترنتی و موبایل بانکی شود؟ و بانک های ملی هم در همه شهرها و شعبه ها نباید قسط را بصورت حضوری بگیرند و پرداخت کنند. العان همه بانک ها به غیر از بانک های ملی ،‌ پرداخت اقساط و قسط ها را دیگه بصورت کاملا غیرحضوری کرده اند.